Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета «Свята Катерина» 25 грам, 2011 рік

  Свята Катерина, також відома як Свята Катерина Александрійська, є однією з найважливіших святих в християнстві. Жила вона у IV столітті в місті Александрія, що тепер належить до сучасного Єгипту. Катерина відзначалася не тільки своєю красою, але й розумом і мудрістю. Вона була дуже релігійною і займалася вивченням християнських текстів та теології. Одним з найбільш відомих аспектів її життя є її оборона християнської віри перед імператором Максиміаном. Катерина вразила імператора своєю розумністю та відвагою, використовуючи аргументи з філософії і християнської теології. За це її піддавали катуванням, проте вона не відмовилася від своєї віри і була страчена. Свята Катерина широко вшановується у християнському світі як прототип розумної і вірної жінки. Її свято, яке відзначається 25 листопада, стало символом мудрості, мужності і вірності. Вона також відома своїми містичними видіннями, яких вона зазнавала під час свого життя.
  Доступність : 1 в наявності
  3200 грн
  i h

  Аверс: портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, у верхній частині вказаний номінал «5 DOLLARS» і емітент «COOK ISLANDS» (Острови Кука), внизу - «ELIZABETH II».

  Реверс містить кольоровий портрет Святої Катерини. Внизу вказаний рік карбування «2011» і напис давньослов'янською : "СВ.МУЧ. ЄКАТЄРИНА".

   

  Характеристики
  Номінал5
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага25 г
  ТематикаПравославні святі
  Рік випуску2011