Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Святий Георгій і дракон" 311 грам, Велокобрітанія 2019

  Популярний дизайн монети Valiant від The Royal Mint тепер також доступний в срібній версії вагою в 10 унцій. На монеті зображено одну з найвідоміших легенд Англії, Святого Георгія і Дракона.
  Доступність : 2 в наявності
  12000 грн
  i h

  Святий Георгій народився у третьому столітті нашої ери. Він був римським солдатом, якого римський імператор Діоклетіан засудив до смертної кари за відмову відмовитися від своєї християнської віри. Завдяки своїй сміливості він став героєм, якого високо цінують, і символом мужності і сили.

  До тринадцятого століття, Святого Георгія Вбивць Драконів зображували з червоним хрестом хрестоносця. Він символізує перемогу добра над злом і став однією з найбільших легенд середньовічної Європи. До 1348 році святий Георгій став такий символічною фігурою в Англії, що Едуард III зробив його святим покровителем країни.

  На зворотному боці нової монети зображено Святий Георгій, що їде верхи на коні і вбиває дракона. Зображена вічна історія про те, що англійський святий натрапив на місто, де люди приносили людські жертви драконові. Він взяв на себе відповідальність врятувати місто і вбити звіра. Святий Георгій врятував принцесу, запропоновану звірові в якості людської жертви.

  Реверс, розроблений художником Етьєном Мільнера, також показує вагу і рік випуску.

  На аверсі зображено зображення Її Величності Королеви Єлизавети II Джоді Кларк, також номінал монети.

   

  Характеристики
  Номінал 10
  Проба 999
  Матеріал срібло
  Вага 311 г
  Тип инвестиционная
  Країна Великобритания
  Діаметр 89 мм