Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета «Святий Михаїл» 25 грам

  Архангел Михаїл - архістратиг (по-грецьки - верховний воєначальник), полководець воєвода вірних Богові ангелів, переможний ворог Сатани, переможець зла. Він вважається покровителем воїнів, що б'ються за праву справу. Саме ім'я Михаїл означає давньоєврейською "хто як Бог" І одне це вже свідчить, наскільки високо він шанується Святою Церквою. Він скинув диявола і всіх полеглих духів з Неба. Чи не позбавив архангел Михаїл свого заступництва нас і нашої Батьківщини, коли врятував Новгород Великий від татарського хана Батия в 1239 не випадково на багатьох військових прапорах на Русі зображували Михайла як архістратига Божого воїнства. Ось уже понад тисячу років Архангел Михаїл є покровителем землі Руської. Святкування Собору Архистратига Михаїла та інших небесних сил безтілесних відбувається 21/8 листопада.
  Доступність : 1 в наявності
  3690 грн
  i h

  Аверс: портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, у верхній частині вказаний номінал «5 DOLLARS» і емітент «COOK ISLANDS» (Острови Кука), внизу - «ELIZABETH II».

  Реверс містить кольоровий портрет Архістратига Михаїла з крилами за спиною, який тримає в правій руці спис, а в лівій - державу, як символ влади. Внизу вказаний рік карбування «2011» і напис на давньослов'янське говіркою: «Св. Архангел Михаїл".

  Номінал 5 доларів (Острови Кука)
  Метал, з якого виконана монета: Срібло 999-ї проби.
  Вага: 25 г.
  Тираж: 2500 шт.
  Розмір: 30 мм. х 38 мм.
  Якість (технологія) виготовлення: Пруф, позолота.

  Характеристики
  Номінал5
  Матеріалсрібло
  Вага25 г
  ТематикаПравославні святі
  Якістьпруф з позолотою
  Країна – виробник товаруНімеччина
  Рік випуску2011