Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Телятко -Бик" 15.55 грам 2021 р.

  Мила срібна монета “Телятко” – прекрасний подарунок для дбайливих батьків, родини або друзів, які вітають немовлятко, народжене під місячним знаком Бика. Згідно з традицією, щаслива дитина-Бичок виросте чесною і надійною, холоднокровною та з відмінними лідерськими якостями. Монета поміщена в класичний футляр-вітрину з прозорою кришкою, в чарівно ілюстрованій коробочці і супроводжується нумерованим сертифікатом справжності. Найчистіше срібло 999,9 проби. Миле кольорове зображення бичка. Обмежений тираж – 7 150. Зворушлива ідея для подарунка
  Доступність : 2 в наявності
  2400 грн
  i h

  На аверсі монети зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II і написи: "QUEEN ELIZABETH II" - ім'я королеви, "TUVALU" - країна-емітент, "50 CENTS" - номінальна вартість і "1/2 Oz 9999 Ag" - вага монети і проба срібла, рік 2021.


  На реверсі монети зображений чарівний кольоровий бичок, що сидить на подарунковій коробці. Китайський ієрогліф «Бик», напис «Рік Бика» і фірмовий знак Пертського монетного двору «P» також включені в дизайн.

  Характеристики
  Номінал50
  Матеріалсрібло
  Вага15.55 г
  Проба9999
  Якістьпруф з кольоровим фотодруком на поверхні
  Діаметр32,6 мм
  КраїнаТувалу
  Рік випуску2021
  Разом з цим також купують
   Зображення Австралія 50 центів 2021, Рік Бика (у блистері)

  Австралія 50 центів 2021, Рік Бика (у блистері)

  Відзначте 2021 місячний рік Бика стильно за допомогою цієї монети номіналом 50 центів. Ця монета в прозорому захисному футлярі може похвалитися красивим зображенням бика, який поїдає дерево. Цей особливий подарунок на пам'ять присвячений рішучим, сильним і надійним людям, що народилися під знаком БИКА, другого знака Шен Сяо, китайського Зодіаку.
  700 грн
   Зображення Пам'ятна монета " Близнятка" Близнюки

  Пам'ятна монета " Близнятка" Близнюки

  20244
  Присвячена дітям, які народилися під сузір`ям Близнюки.
  900 грн