Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібна монета "Терра - Terra" 31.1 грам 2020 р. Токелау

  Прессбургський монетний двір випускає перший випуск серії Terra. Ця серія символізує важливість зміцнення наших відносин з планетою Земля і перетворення його в місце, в якому будуть процвітати майбутні покоління. Земля, Терра по-латині, наш єдиний будинок. Він надає людству ресурси, необхідні для виживання, але важливо, щоб ми використовували ці ресурси відповідально. Ця монета присвячена важливості захисту навколишнього середовища.
  Доступність : Немає в наявності
  1800 грн
  i h

  На аверсі розташований портрет королеви Єлизавети II на зображенні планети разом з викарбуваними написами: «5 DOLLARS», «ELIZABETH II» «TERRA 2020», «TOKELAU».

  На реверсі зображення планети Земля з темами компаса на зображенні і кордоном. На аверсі також є написи «1 OZ FINE SILVER 999», «SERVA ME SERVABO TE», «TERRA 2020».

  Характеристики
  Номінал5
  ПроисхождениеАвстралия и Океания
  СостояниеПревосходная
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  КраїнаТокелау
  Рік випуску2020
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Рівновага - Equilibrium" 31.1 грам 2020 р. Токелау

  Срібна монета "Рівновага - Equilibrium" 31.1 грам 2020 р. Токелау

  Гармонія була популярною темою з часів філософів древньої Азії, які зображували її гру з символом інь-янь. За допомогою монети Equilibrium ми вказуємо на необхідність гармонії і балансу (між технологіями і природою, цивілізацією і навколишнім середовищем, грошима і часом, роботою і відпочинком і людським інтелектом і тд.) Медальйон викарбуваний з використанням сертифікованих LBMA срібних заготовок вагою 1 унція 999/1000, які перед нанесенням карбування проходять ретельне очищення. Монета Equilibrium - найперша срібна інвестиційна монета з Братислави, а також перша срібна монета з часів широко використовуваних срібних толіаров або динарів, виготовлених на історичному монетному дворі Братислави. Продукція випускається щорічно, щорічно карбується обмежена кількість примірників. Щорічно змінюючи дизайн, він стає унікальним предметом колекціонування.
  1350 грн