Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета «Тигр» 22.42 грам Австрія

  У рамках серії «Очі світу» було випущено п’ять монет, кожна з яких присвячена одному з континентів Землі та тварині, яка його населяє та уособлює: Австралія : змія, Європа: сова, Африка: слон, Азія: тигр, Америка: ведмідь. Очі п’яти тварин, зображених у цій серії, сяють на реверсі п’яти різних монет, кожна з яких має різний відтінок кришталю Сваровські. Відомий у всій Азії як цар звірів, тигр не має природних ворогів, але має багато шанувальників. З давніх-давен люди захоплюються вражаючим зовнішнім виглядом і природною красою тигра, яку підкреслюють вогненно-червоні кристали Swarovski®, які утворюють очі тигра на третій монеті серії «Очі світу». Колір символізує силу і енергію, але для тварини такої сили тигр також відомий як миролюбна істота, незважаючи на те, що він готовий битися при будь-якій нагоді. В історії азіатської культури образів тигра багато. Хижаку приписують міць і силу у всіх їх проявах. У Китаї, де 1 лютого 2022 року починається рік Тигра, тварина завжди була емблемою сили та мужності. В індуїзмі він також грає дуже символічну роль, богиня Дурга часто зображується верхи на тигрі. Завжди насторожений, мовчазний і самотній, тигр відправляється на пошуки здобичі переважно в сутінках або вночі, часто блукаючи годинами. На відміну від левів, для яких річки і озера є перешкодою, тигри люблять воду і відмінно плавають. Глибоко в бамбукових джунглях швидко з’являється моторошна пляма світла й тіні. Але так красиво закамуфльований розкішними смужками тигр залишається невпізнанним.
  Доступність : 1 в наявності
  4920 грн
  i h

  На аверсі монети зображено тигра, що рухається крізь зарості бамбука, зовнішнє кільце якого прикрашено у вигляді мандали, геометричної конфігурації символів, що мають магічне значення в ритуалах буддизму та індуїзму.

  На реверсі повністю домінує могутня голова тигра, обличчя якого прикрашене точковими шрамами і, не в останню чергу, ретельно відполірованими кристалами Swarovski®.

  Характеристики
  Номінал20
  Матеріалсрібло
  Вага22.42
  Обробкагладка
  Рік випуску2022
  Проба925
  Країна – виробник товаруАвстрія
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета "Рік Пацюка" - нейзильбер

  Пам'ятна монета "Рік Пацюка" - нейзильбер

  10460
  Монета входить в серію Східний календар та присвячена року Пацюка, одній із тварин, якою розпочинається дванадцятирічний цикл східного календаря.
  820 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Рік Тигра" - нейзильбер

  Пам'ятна монета "Рік Тигра" - нейзильбер

  10496
  Монета входить в серію Східний календар та присвячена року Тигра, одній із тварин східного календаря.
  615 грн