Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета Тигр "PANTHERA TIGRIS" 31.1 грам 2009

  Ця воістину приголомшлива срібна монета була випущена Національним Банком Казахстану, щоб віддати належне найбільшій з чотирьох великих кішок в роду Panthera. Ці тигри населяють безліч територій від лісів, лісових масивів, саваннскіх лугів до скелястих країн Азії. Цей казахстанський випуск стане відмінним доповненням до колекцій тим, хто цікавиться красивими срібними позолоченими монетами, а також відмінним подарунком для просто любителів природи.
  Доступність : 1 в наявності
  2400 грн
  i h

  На аверсі тигрової монети зображено державний герб Республіки Казахстан на тлі орнаменту. Нижня частина монети містить напис її номіналу. Уздовж оправи тигрової монети є рельєфна легенда «Республіка Казахстан» на казахській та російській мові, розділена крапками.

  На реверсі є позолочене зображення тигрової пантери з двома блискучими діамантами в очах. Слово «тигр» взято з грецького слова «TIGRIS», яке можливо, походить від перського слова «стрілка»,що означає швидкість тварини. Під зображенням знаходиться товарний знак Казахстанського монетного двору Національного Банку Казахстану. Верхня частина срібної монети 2009 року містить  напис про рік її карбування,  по краю монети є напис латинською "Panthera Tigris" та англійською "Tiger".

  Характеристики
  Номінал 100
  Проба 925
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Діаметр 38,61 мм
  Якість пруф з позолотою
  Обробка рифлена
  Країна Казахстан
  Рік випуску 2009