Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Титанік" 2012 31,1 грам Тувалу

  Срібна монета "Титанік" викарбувана Пертським монетним двором на честь 100-річчя з моменту загибелі судна. Це була найвідоміша в світі катастрофа пасажирського корабля. Холодної безлунной вночі незадовго до півночі «непотоплюваний» Титанік врізався в айсберг. За оцінками, 1517 приречених душ зустріли свій кінець в крижаній воді Північної Атлантики. У квітні 1912 року «Титанік» був найбільшим і розкішним пасажирським пароплавом в світі. Це був зареєстрований у Великобританії великий океанський лайнер, побудований для трансатлантичних пасажирських і поштових перевезень між Саутгемптоном і Нью-Йорком. Колосальна судно, що належить компанії White Star Line і побудоване на верфі Harland and Wolff в Белфасті, важило 46 328 брутто-тонн, його довжина становила трохи менше 883 футів, а висота дорівнювала 11-поверхової будівлі. Перед доленосним зіткненням інші знаходяться поблизу кораблі по телеграфу передали кілька попереджень про льодову обстановку. Однак з різних причин тільки одне з цих повідомлень дійшло до капітана і до містка. Попередження було проігноровано, і корабель підтримував небезпечну швидкість 22 ½ вузла, прямуючи прямо до катастрофи. В останні жахливі моменти корми Титаніка піднімалася майже вертикально, зневірені люди чіплялися за перила її палуби. До 2.20 ранку вона назавжди пішла під воду, майже за дві години до прибуття Карпатії, яка пробилася крізь небезпечний лід, щоб підібрати вдячних виживших. В ознаменування 100-річчя RMS Titanic Пертський монетний двір випустив приголомшливу срібну пробну монету вагою в 1 унцію. Випущено в якості законного платіжного засобу за розпорядженням уряду Тувалу.
  Доступність : 1 в наявності
  2400 грн
  i h
  На реверсі монети зображено дизайн плаката Титаніка компанії White Star Line на тлі неба і океану. Написи TITANIC, 100th ANNIVERSARY і знак монетного двору Пертського монетного двору «P».
  
  На аверсі розміщено портрет Її Величності, королеви Англії Єлизавети II. Так само на аверсі навколо портрета розміщені номінал монети, рік випуску, країна-емітент - Тувалу.
  Характеристики
  Номінал1
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Типколлекционная
  ТематикаІнші монети
  КраїнаТувалу
  Рік випуску2012