Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Трансформери - Бамблі" 1 унція

  За мотивами популярного серіалу 1980-х років, після успіху в 2011 році сиквела «Трансформери: Темна сторона місяця» монетний двір Австралії The Perth Mint випустив серію срібних монет Трансформери, присвячених персонажам серіалу - автоботам та десептиконам. Серія монет випущена за ліцензією від Dreamworks Paramount і Hasbro. Монета присвячена персонажу серіалу – автоботу Бамблі.
  Доступність : 1 в наявності
  2400 грн
  i h

   

  Бамблі - надійніший соратник Оптимуса Прайма з незапам'ятних часів, ніколи не розлучається з ним і користується його повною довірою. Після тяжкого ушкодження, отриманого в одному з боїв з десептиконами, він втратив здатність говорити, тому для вираження своїх почуттів використовує музичні треки з радіостанцій і фрази з різних фільмів кінокомпанії «Paramount». Трансформується в легковий автомобіль «Chevrolet Camaro». Озброєний гарматою, в яку він може перетворювати свою праву руку, і кулемет на правій руці, ракетниці на плечах. Додаткове озброєння: титановий меч, що висувається з лівої руки.

  На реверсі монети присутнє кольорове зображення автобота Бамблі, логотип Autobot, напис Transformers і логотип монетного двору P.

  На аверсі монети зображення Її Величності Королеви Єлизавети II, номінал монети та рік випуску.

  Монету виготовлено з 1 унції чистого срібла 999 проби. Номінальна вартість - 1 долар Тувалу - випущена в якості законного платіжного засобу під керівництвом уряду Тувалу. Тираж - 5000шт.

  Монета поміщена в захисну капсулу, презентаційну коробку. Супроводжується сертифікатом.

   

   

  Характеристики
  Проба 999
  Країна Австралия
  Происхождение Австралия и Океания
  Рік випуску 2011
  Номінал 1 $
  Матеріал срібло
  Вага 31.13 г
  Діаметр 40,6 мм