Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Трансформери - Мегатрон" 1 унція

  За мотивами популярного серіалу 1980-х років, після успіху в 2011 році сиквела «Трансформери: Темна сторона місяця» монетний двір Австралії The Perth Mint випустив серію срібних монет Трансформери, присвячених персонажам серіалу - автоботам і десептиконам. Серія монет випущена за ліцензією від Dreamworks Paramount і Hasbro. Монета присвячена персонажу серіалу – десептикону Мегатрону.
  Доступність : 1 в наявності
  2400 грн
  i h

  Мегатрон - могутній і жорстокий ватажок десептиконів, який бажає отримати «Оллспарк» заради встановлення своєї влади над світом. У колишні часи був кращим другом Оптимуса Прайма, але потім став його найлютішим ворогом. Здатний трансформуватися в літальний апарат - футуристичний зореліт, проте, постійно залишався в формі робота. Озброєний кістеньом і електромагнітною гарматою з ракетами.  В режимі винищувача він озброєний: плазмовими двигунами, броньовим покриттям  і грізна зброя - дві гармати в носовій частині і випромінювачі блискавок на крилах. Крім усього іншого, в режимі зорельота Мегатрон оснащений спеціальними пристроями, що генерують особливе спотворююче поле, яке робить його невидимим.

  На реверсі монети присутнє кольорове зображення десептикона Мегатрона, логотип Deceptacon, напис Transformers і логотип монетного двору P.

  На аверсі монети зображення Її Величності Королеви Єлизавети II, номінал монети та рік випуску.

  Монету виготовлено з 1 унції чистого срібла 999 проби. Номінальна вартість - 1 долар Тувалу - випущена в якості законного платіжного засобу під керівництвом уряду Тувалу. Тираж - 5000шт.

  Монета поміщена в захисну капсулу, презентаційну коробку. Супроводжується сертифікатом.

   

   

  Характеристики
  Проба 999
  Країна Австралия
  Происхождение Австралия и Океания
  Рік випуску 2011
  Номінал 1 $
  Матеріал срібло
  Вага 31.13 г
  Діаметр 40,6 мм