Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Три богатиря - Васнєцов" серії Шедеври мистецтва 2010 рік 20$ Острова Кука

  Срібна монета «Три богатиря» входить в серію монет «Шедеври мистецтва». Серія «Шедеври мистецтва» - одна з найвідоміших серій від монетного двору Німеччини B.H. Mayer`s, яку випустили для островів Кука. Серія стартувала в 2008 році з однією з найвідоміших в історії картин «Таємна вечеря», написаною Леонардо да Вінчі. З 2008 року острова Кука випустили понад 20 різних монет цієї серії. Відмінною особливістю монет цієї серії є елементи Swarovski®, які прикрашають кожну картину.
  Доступність : 1 в наявності
  10500 грн
  i h

  Ця  монета серії "Шедеври мистецтва" присвячена картині  відомого російського живописця Віктора Васнєцова  - «Богатирі».

  Монета в капсулі, з сертифікатом, в презентаційному футлярі.

  Реверс: у центрі монети над і під картиною розміщені 17 кристалів Swarovski®, в центрі кольорове зображення картини Віктора Васнєцова «Богатирі». 

  На картині зображені три богатирі - Добриня Микитич, Ілля Муромець і Альоша Попович (головні герої російських билин). Посередині на вороному коні Ілля Муромець, дивиться вдалину з-під долоні, в одній руці у богатиря спис і щит, в інший булатна палиця. Зліва на білому коні Добриня Микитич, виймає меч з піхов, готовий в будь-який момент кинутися в бій. Справа на коні бурої масті Альоша Попович, тримає в руках лук зі стрілами. У порівнянні зі своїми товаришами він молодий і стрункий. На боці у Альоші Поповича сагайдак. На іншому боці у нього гуслі. Троє богатирів стоять на широкій рівнині, що переходить в невисокі пагорби, посеред зів'ялої трави і зрідка проглядаючих маленьких ялинок. Небо похмуре і тривожне, означає, що загрожує богатирям небезпека.

  Написи по ободумонети - MASTERSPIECES OF ART, VIKTOR VASNETSOV, рік випуску - 2010.

  Аверс: у центрі монети портрет королеви Єлизавети II. Написипоколу - ELIZABETH II - COOK ISLANDS - 20 DOLLARS.

  Характеристики
  Проба 999
  Якість пруф
  Происхождение Европа
  Країна Острови Кука
  Номінал 20 $
  Діаметр 55
  Наклад 5000
  Матеріал срібло
  Вага 93.3
  Рік випуску 2010