Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета «Уна і Лев», Una & Lion 1 кг. 2019 р.

  У 1839 році була випущена одна з найкрасивіших англійських монет в історії. Це була Una & The Lion Proof, випущена обмеженим тиражем всього в 400 екземплярів. На ній зображена молода королева Вікторія в ролі Уни (Істини), головного героя Фейськой королеви Едмунда Спенсера, поруч з левом, який, як вважається, представляє Великобританію. У 2019 відзначається 200-річчя з дня народження королеви Вікторії і 180-річчя першого випробування Уни і Льва. Тепер той же самий дизайн знову робить хвилю в нумізматичному світі. У монети неймовірне покриття Matt Proof, вона поставляється в футлярі разом з сертифікатом справжності. Обмежений тираж всього 99 штук по всьому світу! На ній зображена Вікторія в ролі принцеси Уни з поеми Едмунда Спенсера «Королева фей».
  Доступність : 1 в наявності
  135000 грн
  i h

  На реверсі монети зображено дивовижне зображення Уни та Лева. Навколо навпаки - написи: «DIRIGE DEUS GRESSUS MEOS» - латинський девіз, що означає: «Нехай Бог спрямовує мої кроки» та «MDCCCXXXXIX» - 1839 рік римськими цифрами.

  На лицьовій стороні монети зображено зображення її величності королеви Єлизавети II та написи: «ELIZABETH II» - ім’я королеви, «ALDERNEY C.I.» - країна -емітент та “2019” - рік випуску.

  Характеристики
  Номінал100
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага1000 г
  Типинвестиционная
  Діаметр100 мм
  КраїнаБританські Віргінські Острови
  Рік випуску2019