Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета «Уна і Лев», Una & Lion 31,1 грам, 2019

  У 1839 році була випущена одна з найкрасивіших англійських монет в історії. Це була Una & The Lion Proof, випущена обмеженим тиражем всього в 400 екземплярів. На ній зображена молода королева Вікторія в ролі Уни (Істини), головного героя Фейської королеви Едмунда Спенсера, поруч з левом, який, як вважається, представляє Великобританію.     У 2019 відзначається 200-річчя з дня народження королеви Вікторії і 180-річчя першого випробування Уни і Льва. Тепер той же самий дизайн знову робить хвилю в нумізматичному світі. Монета із законним платежем, одна унція високочистого срібла 999, має той же дизайн, що і оригінальна монета. На ній зображена Вікторія в ролі принцеси Уни з поеми Едмунда Спенсера «Королева фей». Згідно з сюжетом, дівчина Уна відправляється рятувати батьків, яких викрав злий дракон. В дорозі вона зустрічає царя звірів - Лева. Але замість того, щоб вбити дівчину, він встає на її сторону і стає її захисником.
  Доступність : 2 в наявності
  990 грн
  i h

  На аверсі монети зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, яка є прапраонукою королеви Вікторії, спеціально для Монетного двору Pobjoy Mint.

  Реверс: на малюнку зображена королева Вікторія в ролі принцеси Уни, що йде зліва від лева. Французька фраза «DIEU ET MON DROIT», що означає «Бог і моє право» - девіз Британської монархії - знаходиться над зображенням, а внизу - римські цифри MMXIX (2019).

  Характеристики
  Номінал 1
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Тип инвестиционная
  Діаметр 38.6мм
  Країна Британські Віргінські Острови
  Рік випуску 2019