Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета «Уна і Лев», Una & Lion 31,1 грам, 2019

  У 1839 році була випущена одна з найкрасивіших англійських монет в історії. Це була Una & The Lion Proof, випущена обмеженим тиражем всього в 400 екземплярів. На ній зображена молода королева Вікторія в ролі Уни (Істини), головного героя Фейської королеви Едмунда Спенсера, поруч з левом, який, як вважається, представляє Великобританію. На честь нашої героїні Уни, культового символу краси і честі, і її величного захисника - лева, монета 2021 Una & the Lion Silver Proof в 1 унцію прикрашена новим красивим дизайном, створеним гравером глини Девісом. Потужний і вражаючий дизайн 2021 року підкреслює красу Уни і грубу силу лева.
  Доступність : 9 в наявності
  2250 грн
  i h

  На аверсі монети зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, яка є прапраонукою королеви Вікторії, спеціально для Монетного двору Pobjoy Mint.

  Реверс:

  Стилізоване зображення Уни і Льва, що стоять пліч-о-пліч, з левом в агресивному стійці з вискаленими зубами і приголомшливо розпущеної гривою. Поруч з ним вишукана Уна дивиться на нього зверху вниз, її мантії спадають позаду неї, захоплюючи її красу і силу.

  .

  Характеристики
  Номінал1
  Наклад15000 шт
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Типинвестиционная
  Діаметр38.6мм
  КраїнаБританські Віргінські Острови
  Рік випуску2021