Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібна монета "Великобританія Британіка Britannia" 31.1 грам 2022 р

  Вироблена Королівським монетним двором монета «Срібна Британія» є законним платіжним засобом Великобританії і має номінальну вартість 2 фунта. Вперше випущена в 1987 році, в золотом виконанні монета Британія стала справжньою класикою. Сьогодні вона є однією з головних монет Королівського монетного двору. Майстерність і дизайн Філіпа Натана перетворили в миттєво впізнавану ікону. Його інтерпретація Британії є владною і потужною, але жіночною і елегантною. Дизайн зберігається незмінним навіть більше 30 років по тому. Даний образ Британії символізує позицію влади і зображує її в якості оберігача Британських островів, оскільки вона готова захищати острова від будь-якого загарбника
  Доступність : Немає в наявності
  1050 грн
  i h

  На аверсі монети зображена королева Єлизавета II, вигравіроване ім'я «Єлизавета II», номінал монети «2 ФУНТА».

  На реверсі кожної монети ви можете побачити зображення Британії – жіночого уособлення острова Великобританія. На зовнішній грані монети вказана її вага «1 унція», рік випуску «2022» та чистота «999 FINE SILVER».

  Характеристики
  Номінал2
  КраїнаВеликобритания
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Типинвестиционная
  Проба999
  СостояниеПревосходная
  ПроисхождениеЕвропа
  Рік випуску2022
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета Крюґерранд 31.1 грам, 2022 р.

  Срібна монета Крюґерранд 31.1 грам, 2022 р.

  Срібна інвестиційна монета Крюгерранд стане головним конкурентом відомих срібних монет серії Канадський Кленовий Лист, Австралійський Кенгуру. Завдяки відомому дизайну і привабливою ціною монету чекає успіх. Антилопа Спрингбок, зображена на лицьовій стороні монети, є національною твариною Південної Африки. Дизайн монети виготовлений відомим південноафриканським скульптором - Коертом Штейнбергом. Слово «Крюгерранд» походить від імені Пауля Крюгера і грошової одиниці Південної Африки - ранд.
  1050 грн
   Зображення Срібна монета "Китайська Панда" 30 грам 2022 р

  Срібна монета "Китайська Панда" 30 грам 2022 р

  Срібна панда - цінний предмет колекціонування через її щорічний дизайн. У 2016 році цю серію було змінено, щоб відповідати метричній системі. Срібна панда вагою 1 унцію була замінена цією 30-грамовою Срібною пандою, яка все ще містила чисте срібло 999 проби.
  1050 грн
   Зображення Срібна монета "Майфлауер 400-річчя - The Mayflower" 31.1 грам 2020 р.

  Срібна монета "Майфлауер 400-річчя - The Mayflower" 31.1 грам 2020 р.

  На британському монетному дворі «Pobjoy» від імені Віргінських островів викарбувані срібні пам'ятні монети на честь парусного корабля під назвою «Мейфлауер». Ця срібна монета вагою 1 унція .999 відзначає 400-річчя історичної і героїчної подорожі Mayflower. Mayflower був англійським кораблем, який перевозив перших англійських Пуритан, також відомих сьогодні як Пілігрими, з Плімута, Англія, до Нового Світу в 1620 році. До свого історичного подорожі до Нового Світу в 1620 році Mayflower був першим торговим судном, яке використовувалося для перевезення таких товарів, як вино, конопля, сіль і навіть хміль в Європу і з неї. Обмежений тираж всього в 10 000 монет.
  1500 грн