Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Вест-хайленд-уайт-тер'єр" серія "Кращі друзі людини - собаки" 17,5 грам

  Монетний двір Польщі випустив серію монет «Кращі друзі людини», щоб підтвердити нерозривний зв'язок між людьми і собаками. Вест-хайленд-уайт-тер'єр - порода собак по 3-й групі Міжнародної кінологічної федерації. Вест-хайленд-уайт-тер'єр спочатку створювався, як мисливська порода собак, використовувалася спочатку для упіймання тварин, що мешкають в норах, ця маленька, спритна собака цілком здатна була пролізти за жертвою і витягти її на вулицю. Родина вест-хайленд-уайт-тер'єра - Шотландія. Незважаючи на мініатюрні розміри цих собак, вони дуже працездатні, тому їх довгий час використовували для полювання на таких тварин як борсуки, лисиці і так далі. Це досить давня порода, час появи якої на світ так і не встановлено. Є версія, що вест-хайленд-уайт-тер'єри - нащадки керн-тер'єрів, яких розводили в окрузі Агрілло в Англії. Така компактна собака, як вест-хайленд-уайт-тер'єр, цілком здатна жити в міській квартирі, однак навіть в місті їй потрібен регулярний вигул. Це веселі і непосидючі собаки, які потребують постійної уваги до себе. Вони є власниками дзвінкого голосу. Безмежно довіряють своєму господареві і завжди готові встати на його захист, навіть не дивлячись на маленький розмір вони мають відважним характером. Вони дуже миролюбні, але, як і всі тер'єри, вимагають виховання і дресирування.
  Доступність : 1 в наявності
  3300 грн
  i h

  На аверсі монети « Вест-хайленд-уайт-тер'єр» в центральній частині монети розташований профільний портрет Її Величності королеви Єлизавети II. Нижче позначені: проба срібла - «Ag 999» і фірмовий знак Монетного двору Польщі - «m / w». По колу вигравірувані написи - «ELIZABETH II», «NIUE ISLAND», «1 DOLLAR», «2014».

  На реверсі срібної монети в центральній частині знаходиться багатобарвне зображення Вест-хайленд-уайт-тер'єра. На тлі - рельєфна сцена за участю Вест-хайленд-уайт-тер'єра і декоративні мотиви. У верхній частині півколом викарбувано назву породи англійською мовою - «WEST HIGHLAND WHITE TERRIER».

  Характеристики
  Номінал1
  ПроисхождениеАвстралия и Океания
  СостояниеПревосходная
  Матеріалсрібло
  Вага17.5 г
  Типпамятна
  ТематикаЖивотные
  Якістьпруф з кольоровим фотодруком на поверхні
  КраїнаОстров Ниуэ
  Діаметр38,61 мм
  Рік випуску2014