Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібна монета "Волохатий Джміль" серія Світ комах 15,5 грам, Палау 2011 р

  Держава Палау випустила монету номіналом 2 долари з кольоровим зображенням джміля. Джмелі, земляні бджоли (лат. Bombus) - рід перетинчастокрилих комах з сімейства справжніх бджіл (Apidae), у багатьох відношеннях близький медоносним бджолам, близько 300 видів джмелів мешкають в Північній Євразії, Північній Америці, Північній Африці, а також в горах деяких інших регіонів .
  Доступність : Немає в наявності
  2100 грн
  i h

  На аверсі монети зображено герб Республіки Палау - по центру розташовані сивоволосий Нептун з тризубом і русалка, що сидить зліва від нього, а також, розкритий скриня з грошима і напис RAINBOWS END, в нижній частині вказаний номінал - 2 долари, у верхній частині є напис - REPUBLIC OF PALAU, крім того з боків викарбувані 6 зірок, по три з лівої і з правої сторін.

  На реверсі монети присутні кольорове зображення джмеля, і стилізована середовище його проживання (трава, чашечки квітів), зазначений рік карбування - 2011, крім того, є напис на латині - BOMBUS LATREILLE.

  Характеристики
  Матеріал срібло
  Номінал 2$
  Проба 925
  Наклад 1000 шт.
  Вага 15.55 г
  Якість пруф з кольоровим фотодруком на поверхні
  Країна Палау
  Діаметр 35 мм
  Рік випуску 2011
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Мексиканський Лібертад" 1.555 грам

  Срібна монета "Мексиканський Лібертад" 1.555 грам

  Рандомний рік випуску монети. Мексиканська монета Срібний Лібертад - це святкування незалежності Мексики від Іспанії. Хоча монета була введена в 1982 році, на ній зображені зображення, взяті із золотої монети Сентенаріо 1921 року, випущеної Мексиканським монетним двором в честь столітнього ювілею початку війни за незалежність Мексики. Починаючи з 1982 срібна монета Мексиканський Лібертад (Лібертад) щорічно карбується для інвесторів з усього світу. Прекрасний ангел з крилами прикрашає цю монету з самого початку її карбування, однак в 1996 році відбувся редизайн монети, щоб за словами Мексиканського монетного двору, зробити Лібертад ще більш привабливим.
  180 грн