Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета з позолотою "До 30-річчя незалежності України" 31.1 грам 2021 р.

  Монета вкрита золотом. Присвячена доленосній події, що відбулася 30 років тому, коли 24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла історичний документ – Акт проголошення незалежності України. Український народ у різні часи боровся за право мати свою національну державу, мову, культуру. І сьогодні Україна на світовій карті – незалежна держава. Витоки нашої незалежності – в історичній пам’яті народу, його традиціях, духовній та культурній спадщині.
  Доступність : 1 в наявності
  2800 грн
  i h
  На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України, під яким напис - УКРАЇНА, унизу номінал - 1 ₴; в центрі в восьмикутної картуші на дзеркальному тлі зображено логотип, під яким написи: НАЦІОНАЛЬНИЙ / БАНК УКРАЇНИ / 2021 / Ag 999,9 31,1 (позначення металу, його проби та маси в чистоті). Внизу ліворуч розміщено логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України
  На реверсі монети зображено айдентику до Дня незалежності України – цифра 3 та стилізована цифра 0 у вигляді кольорової квітки (використано тамподрук) із написами: ТИ У МЕНЕ ЄДИНА ((угорі півколом),  РОКІВ/НЕЗАЛЕЖНОСТІ/УКРАЇНИ (унизу).
   
   
  Характеристики
  Номінал1
  Вага31.1 г
  Типюбілейна
  Тематикаінвестиційні монети
  Якістьспеціальний анциркулейтед
  Обробкарифлена
  Діаметр38.6
  Матеріалсрібло
  Рік випуску2021
  КраїнаУкраина
  СостояниеПревосходная
  ПроисхождениеЕвропа
  Проба9999