Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Захисниці"

  Пам’ятна монета присвячена українським жінкам. Вони руйнують стереотипи, тримають оборону на фронті та в тилу: воюють, працюють, годують, волонтерять, моляться, чекають, кохають та захищають наші родини, свою Батьківщину, наближаючи всіх нас до Перемоги.
  Доступність : 2 в наявності
  7175 грн
  i h

  На аверсі монети на дзеркальному тлі розміщено: символічну композицію, що демонструє відважність та волелюбність, щирість та водночас ніжність, дбайливість українських жінок, втілених в образах матері та захисниці, які під час війни взяли на себе величезну відповідальність – бути на захисті Батьківщини та водночас залишатися дружиною, господинею і матір'ю (у центрі); угорі напис УКРАЇНА (півколом), номінал – 10 та графічний символ гривні; праворуч – малий Державний Герб України, оздоблений стилізованими орнаментами української вишивки, та рік карбування монети 2023.

   

   На реверсі монети на дзеркальному тлі розміщено композицію, що символізує жіночність українок-захисниць: ліворуч стилізовані хвилі жіночого волосся, заплетеного у косу, як символ накопичення життєвої сили, необхідної для здоров’я і духовного розвитку; праворуч зображено абриси жіночої фігури в плахті як символ жіночої ініціації (елемент оздоблення – тамподрук).

  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  Країна – виробник товаруУкраїна
  Матеріалсрібло
  Проба925
  Номінал10
  Вага31.1 г
  Діаметр38,61 мм
  Рік випуску2023