Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Зелена деревна жаба" серія Світ Жаб 15,5 грам, Палау 2013 р

  Голландський виробник монет Numiscollect, відомий тим, що випускає кілька популярних серій срібних монет, в тому числі зазначену нагородами серію «Морські скарби», і тут ми познайомимося з останнім твором із серії «Світ жаб» - австралійська зелена деревна жаба. Монета має 1/2 унції срібла 0,925. Красива монета, випущена Республікою Палау в 2013 році. На ній зображена австралійська зелена деревна жаба Litoria Caerulea, це одна з найпопулярніших домашніх жаб у всьому світі.
  Доступність : 1 в наявності
  1800 грн
  i h

  На аверсі монети зображено герб Республіки Палау - по центру розташовані сивоволосий Нептун з тризубом і русалка, що сидить зліва від нього, а також, розкритий скриня з грошима і напис RAINBOWS END, в нижній частині вказаний номінал - 2 долари, у верхній частині є напис - REPUBLIC OF PALAU, крім того з боків викарбувані 6 зірок, по три з лівої і з правої сторін.

  На реверсі монети зображена чудова типова австралійська зелена деревна жаба, виконана в техніці емалювання, яка відтворює реальні кольори, а на задньому плані зображене природне середовище проживання жаби написи WORLD OF FROGS - LITORIA CAERULEA та рік випуску.

  Характеристики
  Матеріал срібло
  Номінал 2$
  Проба 925
  Наклад 1000 шт.
  Вага 15.55 г
  Якість пруф з кольоровим фотодруком на поверхні
  Країна Палау
  Діаметр 35 мм
  Рік випуску 2013