Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета "Зіркові війни Боба Фетт" 31.1 грам 2020

  Ця красива срібна монета в 1 унцію – шостий випуск із серії золотих злитків STAR WARS, випущений Монетним двором Нової Зеландії для Ніуе, в якому зображений найнятий Дартом Вейдером мисливець за головами – Боб Фетт. Незважаючи на епізодичність персонажа, Боб Фетт швидко набув популярності. До кінця XX століття існували численні фан-сайти, були написані романи та комікси, ранні колекційні статуетки Боба Фетта коштували більше, ніж аналогічні копії статуеток Дарта Вейдера та Люка Скайуокера. Перед повторним випуском оригінальної трилогії на екран студія навіть додала Боба Фетта в епізод першого фільму, в якому його раніше не було.
  Доступність : 1 в наявності
  3500 грн
  i h

  На аверсі монети зображено портрет королеви Єлизавети ІІ. По колу вздовж обода розташовані написи: ELIZABETH II, NIUE, TWO DOLLARS. Внизу позначений рік випуску монети - "2020".

  На реверсі викарбуваний Боб Фетт з гвинтівкою в руці в готовій до бою позі, одягнений у традиційні мандалорські обладунки, контрастує з геометричним малюнком, який представляє Галактичну Імперію. Вгорі півколом розміщені написи: зліва – «1 oz 999 Fine Silver», а праворуч «©&™ Lucasfilm Ltd». Також на монеті викарбувано логотип Монетного двору Нової Зеландії.

  Характеристики
  Номінал1
  ПроисхождениеАвстралия и Океания
  СостояниеПревосходная
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Діаметр40мм
  Рік випуску2020