Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета «Змія» 20.74 грам Австрія

  «Очі світу» — це серія срібних монет із п'яти монет, кожна з яких зображує тварину з особливими характеристиками, за які вона прославлялася у міфах попередніх культур. Очі п'яти тварин, представлених у цій серії, виконані із кристалів Swarovski® свого відтінку, що підкреслює і без того міфічну якість тварин. На першій монеті серії "Австралія - ​​Творець Змії" зображено Райдужний Змій, якого австралійські аборигени вважають творцем світу. Для австралійських аборигенів світ пояснюється через «час сновидінь», епоху, протягом якої земля, живі істоти та рослини набували свого фізичного вигляду. Одним із героїв цього міфічного часу є Райдужний Змій. Майже у всіх регіонах Австралії творцем вважається Райдужний Змій, про якого мріють як про земний дух, що створює гори, долини та найцінніший і життєво важливий ресурс життя — воду. Райдужний змій — істота-гермафродит, здатна відтворювати себе. Оскільки він може скидати шкіру, він також символізує відпочинок та творчий розвиток, а серед міфічних істот є творчим. Людське око не може побачити реальної форми змії. Як веселка, вона поєднує небо та землю, фізичний та метафізичний світи.
  Доступність : 1 в наявності
  4800 грн
  i h

  На аверсі монети зображено змію, що виповзає з листя. Вона облямована точковим візерунком, що нагадує точковий живопис австралійських аборигенів.

  На реверсі монети домінує велика стилізована голова змії. Зміїне око зроблене з помаранчевого краплевидного каменю очищеного та полірованого кристала Swarovski®, від якого заломлюється нюансоване світло. Надихаючий та чудовий, він також створює відчуття зорового контакту зі змією.

  Характеристики
  Номінал20
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Обробкагладка
  Рік випуску2021
  Проба925
  Країна – виробник товаруАвстрія