Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна монета Звірі Королеви "Англійський лев" Gold Black Empire 2 унції

  Срібна монета Звірі Королеви "Англійський лев" входить в серію "Gold Black Empire". Монета викарбувана зі срібла 9999 проби та покрита чорним рутенієм та 24-каратним золотом. Монета серії з десяти інвестиційних (тезавраційних) монет з чистого срібла, приуроченої до ювілею королеви Єлизавети. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, які в різні століття з'являлися на гербах монархії.
  Доступність : 2 в наявності
  4500 грн
  i h

  На коронації Її Величності Королеви десять геральдичних звірів стояли на сторожі. Звірі Королеви, виліплені Джеймсом Вудфорд Р.А. для церемонії коронації, проведеної в Вестмінстерському абатстві в 1953 році. Геральдичні істоти символізували різні нитки королівської роду.

  Сьогодні «звірів королеви» можна знайти в Канадському історичному музеї в Квебеку, а репліки Портлендського каменю, також вирізані Джеймсом Вудфорд, дивляться на сади Кью в Сполученому Королівстві. Але ці міфічні, стародавні істоти - леви, грифон, сокіл, бик, єль, дракон, єдиноріг і кінь - продовжували надихати.

  Lion of England Queen's Beast є коронованим золотим левом Англії, який був одним з прихильників Королівської Зброї з моменту вступу Джеймса I в 1603 році. Він підтримує щит, який показує зброю Сполученого Королівства, як це було в ті часи коли Королева Вікторія вийшла на трон в 1837 році.

  Лев був прізвиськом середньовічних військових правителів Англії з репутацією хоробрості, такий як Річард I з Англії, відомий як Річард Левине Серце. Леви часто зображуються в англійській геральдиці, або на самих щитах. Вони також з'являються в скульптурі і місцях національного значення, таких як Трафальгарська площа. Лев використовується як символ англійських спортивних команд, таких як збірна Англії з крикету.

   

  Характеристики
  Номінал 5
  Состояние Превосходная
  Происхождение Европа
  Матеріал срібло
  Вага 62.2 г
  Тип инвестиционная
  Якість бриллиант-анциркулейтед
  Тематика Флора і фауна
  Країна Великобритания
  Діаметр 38,61 мм