Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібна статуетка "Дракон" 688 грам

  Представляємо вашій увазі вишукану срібну статуетку у формі дракона, яка вражає своєю майстерністю виконання та деталізацією. Цей елемент декору стане окрасою будь-якого приміщення, додаючи йому атмосфери елегантності та розкоші. Чудовий вибір для колекціонерів та шанувальників вишуканих речей.
  Доступність : 1 в наявності
  82000 грн
  i h

  Дракон — міфологічний образ, який ми зустрічаємо практично у всіх культурах світу, він був у центрі численних ритуалів і фестивалів, оскільки вважався щасливим. Це символ таїнства життя, в якому переплетені добро і зло, життя і смерть, вічне і минуще.

   

   Думки з приводу символіки у вигляді дракона дуже відрізняються, залежно від того, східна чи західна країна. На Сході до драконам ставляться дуже шанобливо, вважаючи його символом щастя і всього сприятливого. В Японії та Китаї ця істота асоціюється з процвітанням, родючістю і великою удачею. В європейських країнах, особливо у середньовіччі, дракон - це символ хаосу, жаху й ненависті. Християнська культура бачить в ньому смерть, темряву і гріхи.

   

   В сучасному світі до дракону, як до символу, стали приписувати більше позитивного, ніж негативного. Ця істота є джерелом енергетичних сил для людини, яка в них потребує. Дракон - це символ мудрості, могутності і благополуччя. Його зображення буде гарним і надійним захистом від ворогів та поганих людей.

  Характеристики
  Матеріалсрібло
  Проба925
  Вага688 г