Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібні монет України

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення " Архістратиг Михаїл" proof

  " Архістратиг Михаїл" proof

  20292
  Пам`ятна монета присвячена Архістратигу Михаїлу - архангелу, який є одним із найшанованіших біблейних персонажів.
  6000 грн
   Зображення "УЄФА . Євро 2012. Україна - Польща" (набір з двох монет, які складаються в коло діаметром 50 мм)

  "УЄФА . Євро 2012. Україна - Польща" (набір з двох монет, які складаються в коло діаметром 50 мм)

  20208
  Присвячена важливій спортивній події - Фінальному турніру чемпіонату Європи з футболу, який буде проведено в Україні та Польщі у 2012 році. Монета входить до набору з двох пам`ятних монет, вкладених у спільну капсулу.
  14000 грн
   Зображення Акція!!!! Пам'ятна монета "55 років Перемоги у ВВВ 1941-1945 років"

  Акція!!!! Пам'ятна монета "55 років Перемоги у ВВВ 1941-1945 років"

  20041-акция
  Присвячена 55-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Важко переоцінити ратний подвиг українського народу у цій війні. Яскравим свідченням його внеску у перемогу над гітлерівськими загарбниками є кількість урядових нагород: із 7 млн. орденів і медалей 2,5 млн. вручено солдатам і офіцерам - уродженцям України. Український народ дав Радянській армії десятки тисяч офіцерів, сотні генералів, десятки воєначальників. Феномен стійкості українського воїна та партизана полягає у боротьбі народу проти свого фізичного винищення.
  5600 грн
   Зображення Акція!!! Пам'ятна монета "60 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років"

  Акція!!! Пам'ятна монета "60 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років"

  20085-акція
  Монету випущено з нагоди 60-річчя Перемоги у великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років.
  3600 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Рік Півня"

  Пам'ятна монета "Рік Півня"

  20282-акція
  Монета присвячена року Півня, одній із тварин східного календаря, який засновано на дванадцятирічному циклі Юпітера - найбільшої планети Сонячної системи.
  1800 грн 1080 грн
   Зображення Акція!! Пам'ятна монета "Риби"

  Акція!! Пам'ятна монета "Риби"

  20116-акція
  Присвячена сузір`ю Риб.
  1080 грн
   Зображення Інвестиційна срібна монета "До 30-річчя незалежності України" 31.1 грам 2021 р.

  Інвестиційна срібна монета "До 30-річчя незалежності України" 31.1 грам 2021 р.

  Присвячена доленосній події, що відбулася 30 років тому, коли 24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла історичний документ – Акт проголошення незалежності України. Український народ у різні часи боровся за право мати свою національну державу, мову, культуру. І сьогодні Україна на світовій карті – незалежна держава. Витоки нашої незалежності – в історичній пам’яті народу, його традиціях, духовній та культурній спадщині.
  3800 грн
   Зображення Набір із дев`яти срібних пам`ятних монет "Енеїда" у футлярі із флоку та сувенірній упаковці

  Набір із дев`яти срібних пам`ятних монет "Енеїда" у футлярі із флоку та сувенірній упаковці

  20324
  Набір з дев’яти пам’ятних монет присвячений духовній та культурній пам’ятці українського народу – поемі “Енеїда” видатного українського письменника Івана Котляревського, який започаткував цим твором нову українську літературу. “Енеїду” написано живою народною мовою, життя українців зображено в широкому контексті мови, історії, звичаїв, традицій і побуту. Неповторна індивідуальність українського народу геніально схоплена автором у веселих, життєрадісних образах – козаки не визнають перемоги над собою ні земних, ні небесних сил: ніщо не може зламати їхнього патріотичного, волелюбного духу. За основу композиції набору використано ілюстрації народного художника України Анатолія Базилевича, який своїми роботами надав твору нового звучання.
  40000 грн
   Зображення Набір пам'ятних монет "Козацькі клейноди"

  Набір пам'ятних монет "Козацькі клейноди"

  20334
  Набір пам`ятних монет присвячений пам’яті про героїчну добу нашої історії, яка для українського народу є невичерпним джерелом національної гідності, волелюбності та державних устремлінь, атрибутам влади – козацьким клейнодам. Історична традиція впродовж віків визначила перелік клейнодів Війська Запорозького – прапор, булава, бунчук, печатка, пернач, литаври, сурми, каламар тощо. Саме гетьманські печатки – невід’ємні атрибути влади гетьманів Григорія Лободи, Богдана Хмельницького, Петра Дорошенка та Івана Скоропадського несуть смисловий акцент набору монет і представляють козацьку добу від її зародження до присмерку й уособлюють потужні історичні пласти. Випуск набору “Козацькі клейноди” звертає нашу увагу на героїчну козацьку епоху, в якій український народ досі черпає духовний досвід і звитягу в обороні рідної землі від зовнішніх ворогів.
  21000 грн
   Зображення Набір пам'ятних монет "Пектораль"

  Набір пам'ятних монет "Пектораль"

  20315
  До набору, що має форму ромба, входять чотири пам’ятні монети серії Духовні скарби України. Набір присвячений унікальному шедевру стародавнього ювелірного мистецтва з незвичайними високохудожніми образами з життя та міфології скіфів – золотій нагрудній прикрасі скіфського царя, що датується IV ст. до н. е. Пектораль, яка має місяцеподібну форму і складається з трьох ярусів: нижній – звірі, середній – квіти, верхній – люди, і донині викликає подив та захоплення детальністю зображень усіх елементів: вирізьблено кожен м’яз, ворсинку, складочку одягу тощо. Знайдена 1971 року у скіфському кургані Товста Могила на Дніпропетровщині українським археологом Борисом Мозолевським Пектораль стала символом елітної спадщини України світового значення.
  22800 грн
   Зображення Пам'ятна монета "10-річчя Чорнобильської катастрофи"

  Пам'ятна монета "10-річчя Чорнобильської катастрофи"

  20003
  Пам'ятна монета "10-річчя Чорнобильської катастрофи" випущена до десятої річниці вшанування пам'яті про катастофу на Чорнобильській атомній електростанції. Серія: Інші монети. Дата введення в обіг - 25 квiтня 1996 року.
  3000 грн
   Зображення Пам'ятна монета "15 років незалежності України"

  Пам'ятна монета "15 років незалежності України"

  20105
  Присвячена 15-й річниці прийняття Верховною Радою України 24 серпня 1991 року Акта про незалежність України.
  6200 грн
   Зображення Пам'ятна монета "200 років Нікітському ботанічному саду"

  Пам'ятна монета "200 років Нікітському ботанічному саду"

  20209
  Присвячена одній із найстаріших науково-дослідних установ нашої країни - Нікітському ботанічному саду, який заснований в 1812 році на мисі Мартьян неподалік від Ялти і є унікальним зібранням місцевої та світової флори, взірцем садово-паркового будівництва, своєрідним музеєм просто неба, де зібрано близько 20 тисяч видів рослин із різних районів земної кулі.
  40000 грн
   Зображення Пам'ятна монета "350 років Івано-Франківську"

  Пам'ятна монета "350 років Івано-Франківську"

  20207
  Присвячена 350-річчю Івано-Франківська (до 1962 року - Станіслав) - обласного центру України, розташованого в Передкарпатті, у межиріччі Бистриці-Надвірнянської та Бистриці-Солотвинської (басейн Дністра). Перша писемна згадка про місто датується 1662 роком, коли воно отримало Магдебурзьке право.
  4000 грн
   Зображення Пам'ятна монета " Близнятка" Близнюки

  Пам'ятна монета " Близнятка" Близнюки

  20244
  Присвячена дітям, які народилися під сузір`ям Близнюки.
  2000 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Іван Франко"

  Пам'ятна монета "Іван Франко"

  20106
  Присвячена 150-річчю від дня народження Івана Франка - видатного українського пісьменніка, публіциста, громадсько-політичного діяча, доктора філософії. Його талант митця не обмежувався національними рамками, він писав українською, польською, німецькою мовами. Поезія, проза, драматургія, наукові праці, журналистика - всюди Іван Франко сягав вершин. Його внесок у розвиток української публіцистики, літературознавства і театрознавства, фольклористики і етнографії неоціненний.
  2200 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Синагога в Жовкві"

  Пам'ятна монета "Синагога в Жовкві"

  20217
  Присвячена пам`ятці іудейської сакральної архітектури та оборонного будівництва - синагозі (1692 рік) у м. Жовква, що побудована в стилі ренесансу і є однією з найбільших в Європі оборонних споруд у цьому стилі.
  2800 грн
   Зображення Пам'ятна монета " Українська лірична пісня "

  Пам'ятна монета " Українська лірична пісня "

  20216
  Присвячена скарбниці та душі народу - українській ліричній пісні, мелодійній, хвилюючій і зворушливій, збагаченій яскравими епітетами, яка поєднує радість із тихим смутком, оспівує кохання і людські взаємини, надихає своєю красою та силою.
  3800 грн
   Зображення Пам`ятна медаль `Маріїнський палац`

  Пам`ятна медаль `Маріїнський палац`

  roudukr3
  Серія: Сувенірна продукція Пам`ятна медаль, присвячена пам`ятці історії та архітектури ХVІІІ - ХІХ ст., справжній перлині Києва - Маріїнському палацу, збудованому у стилі бароко за проектом Бартоломео Растреллі. За час свого існування палац переживав як періоди розквіту, так і страшних руйнувань унаслідок пожеж і воєнних дій, але до наших днів зберіг багату пластику барокових фасадів, неповторні інтер`єри у формах класицизму з елементами бароко і ренесансу. Нині Маріїнський палац є офіційною церемоніальною резиденцією Президента України.
  8000 грн
   Зображення Пам'ятна монета  "Літак АН-2"

  Пам'ятна монета "Літак АН-2"

  20065
  Присвячена багатоцільовому літаку, призначеному для перевезення вантажів і пасажирів, родоначальнику великого сімейства “Анів”. Перший політ літака відбувся 31 серпня 1947 року, а серійне виробництво розпочато в 1949 році на Київському авіазаводі (нині - “Авіант”). Усього розроблено 18 модифікацій літака. АН-2 - один із наймасовіших і довговічніших літаків у світі, серійний випуск якого продовжується. Він експортувався в 23 країни світу.
  8000 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Дмитро Вишневецький"

  Пам'ятна монета "Дмитро Вишневецький"

  20026
  Присвячена князю і козацькому отаману Дмитру Вишневецькому, який у 1556 році спорудив укріплення на Дніпровому острові Мала Хортиця, поклавши початок Запорозькій Січі.
  3000 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Костьол святого Миколая (м.Київ)" - 10 грн.

  Пам'ятна монета "Костьол святого Миколая (м.Київ)" - 10 грн.

  20283
  Присвячена одній з найкрасивіших архітектурних пам`яток Києва - Миколаївському костьолу, побудованому у неоготичному стилі на початку ХХ століття київським архітектором В. Городецьким за проектом архітектора С. Воловського. Архітектура костьолу відрізняється легкістю, завершеністю пропорцій, а особливе враження справляють вежі-стріли.
  3400 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Левенятко" Лев

  Пам'ятна монета "Левенятко" Лев

  20247
  Присвячена дітям, які народилися під сузір`ям лева.
  2800 грн
   Зображення Пам'ятна монета "10 років внесенню до реєстру світової спадщини ЮНЕСКО історичного центру міста Львова"

  Пам'ятна монета "10 років внесенню до реєстру світової спадщини ЮНЕСКО історичного центру міста Львова"

  20137
  Присвячена 10-річчю внесення до реєстру світової спадщини ЮНЕСКО ансамблю історичного центру міста Львова. Перша документальна згадка про Львів датується 1256 роком, який і вважається датою його заснування. Місто немов причаровує своєю багатовіковою історією та красою. Дивовижні пам`ятки архітектури зустрічаються тут на кожному кроці і утворюють разом один з найкрасивіших історико-архітектурних заповідників Європи.
  3600 грн
   Зображення Пам'ятна монета "10 років відродження грошової одиниці України - гривні"

  Пам'ятна монета "10 років відродження грошової одиниці України - гривні"

  20107
  Присвячена 10-річчю грошової реформи в Україні.
  100000 грн

  Купити срібні монети України

  Срібні монети становили цінність з найдавніших часів і донині. Одним із перших платіжних засобів в історії людства служили монети з дорогоцінних металів, найпоширеніші – із золота та срібла. У наші дні цінність срібних монет збереглася, проте вона трохи змінила свою суть. Якщо раніше срібні монети виступали платіжним засобом, то тепер використовуються, як предмет колекціонування.

  Перші срібні монети

  Одні з перших монет зі срібла були викарбувані в Лідійському царстві в давнину - приблизно в 600 р. до нової ери. Матеріалом для перших монет послужив природний сплав золота та срібла, так званий електрум. Населяли регіони поширення срібних монет греки, у такий спосіб можна сказати, що творцями перших срібних монет стали саме вони.

  Срібні монети України. Де купити?

  Сучасні срібні монети в Україні зазвичай використовують, як об'єкт інвестування або колекціонування. Такі монети випускаються Національним Банком України та мають велику популярність серед нумізматів та колекціонерів. Як правило, діаметр таких монет – від 39 до 42 мм, виготовляються вони із чистого срібла найвищої проби. Купити срібні монети України можна у більшості відділень банків України.

  Ціна срібних монет України

  Ціни на срібні монети України дуже широко різнятьсята  можуть становити, як 500-600 грн. за не надто цінний зразок, що вийшов великим тиражем, до кількох десятків тисяч гривень за рідкісні та цінні срібні монети.

  Так, наприклад, дуже цінною вважається українська монета номіналом 20 грн. «10 років Незалежності України», що вийшла тиражем лише 1000 шт. Вартість такої монети може сягати 20000-36000 грн. Крім того, до дорогих срібних монет України можна віднести монету 100 грн. 10 років грошової реформи в Україні (приблизна вартість – 45-55 тис. грн.) або 100 грн. «1020 років Хрещення Київської Русі», зразкова вартість якої – 40-52 тис. грн.

  Filters Close
  Мін: 1080 грн Макс: 100000 грн
  ₽1080 ₽100000