Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібні монети України

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення " Архістратиг Михаїл" proof

  " Архістратиг Михаїл" proof

  20292
  Пам`ятна монета присвячена Архістратигу Михаїлу - архангелу, який є одним із найшанованіших біблейних персонажів.
  6150 грн
   Зображення Акція!!! Пам'ятна монета " Близнятка" Близнюки без коробки

  Акція!!! Пам'ятна монета " Близнятка" Близнюки без коробки

  20244 акція
  Присвячена дітям, які народилися під сузір`ям Близнюки.
  2460 грн 1230 грн
   Зображення Інвестиційна срібна монета "До 30-річчя незалежності України" 31.1 грам 2021 р.

  Інвестиційна срібна монета "До 30-річчя незалежності України" 31.1 грам 2021 р.

  Присвячена доленосній події, що відбулася 30 років тому, коли 24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла історичний документ – Акт проголошення незалежності України. Український народ у різні часи боровся за право мати свою національну державу, мову, культуру. І сьогодні Україна на світовій карті – незалежна держава. Витоки нашої незалежності – в історичній пам’яті народу, його традиціях, духовній та культурній спадщині.
  3895 грн
   Зображення Набір пам'ятних монет "Пектораль"

  Набір пам'ятних монет "Пектораль"

  20315
  До набору, що має форму ромба, входять чотири пам’ятні монети серії Духовні скарби України. Набір присвячений унікальному шедевру стародавнього ювелірного мистецтва з незвичайними високохудожніми образами з життя та міфології скіфів – золотій нагрудній прикрасі скіфського царя, що датується IV ст. до н. е. Пектораль, яка має місяцеподібну форму і складається з трьох ярусів: нижній – звірі, середній – квіти, верхній – люди, і донині викликає подив та захоплення детальністю зображень усіх елементів: вирізьблено кожен м’яз, ворсинку, складочку одягу тощо. Знайдена 1971 року у скіфському кургані Товста Могила на Дніпропетровщині українським археологом Борисом Мозолевським Пектораль стала символом елітної спадщини України світового значення.
  37720 грн
   Зображення Пам'ятна монета "10-річчя Чорнобильської катастрофи"

  Пам'ятна монета "10-річчя Чорнобильської катастрофи"

  20003
  Пам'ятна монета "10-річчя Чорнобильської катастрофи" випущена до десятої річниці вшанування пам'яті про катастофу на Чорнобильській атомній електростанції. Серія: Інші монети. Дата введення в обіг - 25 квiтня 1996 року.
  3690 грн
   Зображення Пам'ятна монета "650 років першій писемній згадці про Вінницю"

  Пам'ятна монета "650 років першій писемній згадці про Вінницю"

  20229
  Присвячена адміністративному та промисловому центру, одному з найчарівніших міст Поділля, розташованому на березі ріки Південний Буг, - Вінниці, яке вперше згадується під 1363 роком як фортеця.
  6150 грн
   Зображення Пам'ятна монета " Близнятка" Близнюки

  Пам'ятна монета " Близнятка" Близнюки

  20244
  Присвячена дітям, які народилися під сузір`ям Близнюки.
  2460 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Українська вишиванка"

  Пам'ятна монета "Українська вишиванка"

  20227
  Присвячена яскравому, самобутньому й барвистому елементу народного костюма - українській вишиванці, яка своєю орнаментикою і кольоровою гамою відтворює традиції вишивання в кожному регіоні України.
  11275 грн
   Зображення Пам`ятна медаль `Маріїнський палац`

  Пам`ятна медаль `Маріїнський палац`

  roudukr3
  Серія: Сувенірна продукція Пам`ятна медаль, присвячена пам`ятці історії та архітектури ХVІІІ - ХІХ ст., справжній перлині Києва - Маріїнському палацу, збудованому у стилі бароко за проектом Бартоломео Растреллі. За час свого існування палац переживав як періоди розквіту, так і страшних руйнувань унаслідок пожеж і воєнних дій, але до наших днів зберіг багату пластику барокових фасадів, неповторні інтер`єри у формах класицизму з елементами бароко і ренесансу. Нині Маріїнський палац є офіційною церемоніальною резиденцією Президента України.
  7175 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Левенятко" Лев

  Пам'ятна монета "Левенятко" Лев

  20247
  Присвячена дітям, які народилися під сузір`ям лева.
  2870 грн
   Зображення Пам'ятна монета "100 років Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського"

  Пам'ятна монета "100 років Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського"

  20233
  Присвячена одному із провідних музичних навчальних закладів не лише в Україні, а й у світі. У заснуванні цього закладу брали участь такі видатні композитори як Петро Чайковський, Сергій Танєєв, Сергій Рахманінов. За роки існування академія - правонаступниця Київської державної консерваторії імені П. І. Чайковського підготувала багатьох видатних митців вітчизняної та світової культури.
  2050 грн
   Зображення Пам'ятна монета "1000-ліття Лядівського скельного монастиря"

  Пам'ятна монета "1000-ліття Лядівського скельного монастиря"

  20222
  Присвячена 1000-літтю від дня заснування Лядівського Свято-Усікновенського скельного монастиря Антонієм Печерським - одному з найдавніших православних монастирів, який також називають Подільським Афоном. Монастир розташований на лівому березі Дністра біля села Лядова, околиці якого належать до унікальних природних об`єктів Середнього Подністров`я.
  7175 грн
   Зображення Пам'ятна монета "1120 років Ужгороду"

  Пам'ятна монета "1120 років Ужгороду"

  20238
  Присвячена адміністративному центру Закарпатської області - Ужгороду, мальовничому місту, розташованому на берегах ріки Уж, яке виникло як фортеця та було свідком багатьох історичних подій у Закарпатті.
  6150 грн
   Зображення Пам'ятна монета " 150 років Національному академічному театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка" (20 гривень)

  Пам'ятна монета " 150 років Національному академічному театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка" (20 гривень)

  20293
  Присвячена Національному академічному театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка - видатному творчому колективу, який увібрав у себе найкращі традиції української культури.
  12300 грн
   Зображення Пам'ятна монета "20 років Конституції України" (5 грн.)

  Пам'ятна монета "20 років Конституції України" (5 грн.)

  20274
  Присвячена 20-річчю Основного Закону України, прийнятого 28 червня 1996 року Верховною Радою України від імені Українського народу - громадян України всіх національностей.
  3485 грн
   Зображення Пам'ятна монета "220 років м. Одесі "

  Пам'ятна монета "220 років м. Одесі "

  20245
  Присвячена одному з провідних промислових, наукових і культурних центрів нашої держави - місту-герою Одесі, яке називають південними морськими воротами України, справжньою перлиною, розташованою на березі Чорного моря. Територія сучасного міста була заселена з найдавніших часів, тут існували поселення та городища різних племен і народів, а наприкінці XVIII ст. на місці поселення Хаджибей виникли порт і місто.
  4920 грн
   Зображення Пам'ятна монета " 25 років незалежності України " (20 грн.)

  Пам'ятна монета " 25 років незалежності України " (20 грн.)

  20277
  Присвячена відновленню української державності в новітній період історії. Акт проголошення незалежності України, прийнятий Верховною Радою України 24 серпня 1991 року, став для народу України доленосним історичним документом, який відобразив віковічні прагнення українців до створення самостійної, соборної, суверенної і демократичної України.
  13120 грн
   Зображення Пам'ятна монета "475 років першій писемній згадці про Тернопіль"

  Пам'ятна монета "475 років першій писемній згадці про Тернопіль"

  20259
  Присвячена мальовничому обласному центру, розташованому на р. Серет (притока Дністра), - місту Тернополю, яке вперше згадується в привілеї короля польського і великого князя литовського Сигізмунда І, наданому Яну Тарновському на заснування міста.
  9840 грн
   Зображення Пам'ятна монета "70 років визволення України від фашистських загарбників"

  Пам'ятна монета "70 років визволення України від фашистських загарбників"

  20253
  Присвячена визволенню України, яка опинилася в епіцентрі війни СРСР з нацистською Німеччиною та її союзниками. Українською землею прокотився руйнівний воєнний вал - міста і села були знищені, економіка зруйнована, людські втрати обчислювалися мільйонами. Воєнні дії відбувалися на території України протягом 40 місяців, битва за Україну складалася з 11 стратегічних і 23 фронтових операцій та завершилась 28 жовтня 1944 року повним звільненням її території від гітлерівців.
  8200 грн
   Зображення Пам'ятна монета "700 років мечеті хана Узбека і медресе"

  Пам'ятна монета "700 років мечеті хана Узбека і медресе"

  20252
  Присвячена найдавнішим освітньо-релігійним мусульманським пам`яткам, пов`язаним з історією та культурою кримськотатарського народу, - мечеті хана Узбека і медресе, побудованим на території міста Старий Крим на початку XIV ст.
  6150 грн
   Зображення Пам'ятна монета "900 років "Повісті минулих літ"

  Пам'ятна монета "900 років "Повісті минулих літ"

  20237
  Присвячена 900-річчю створення першого варіанта літопису `Повість минулих літ` - найвидатнішої пам`ятки літописання Київської Русі. Ця створена на початку ХІІ ст. унікальна пам`ятка давньоруського літописання містить відомості про походження та розселення східних слов`ян, утворення Київської держави, її перших князів, висвітлює зміни династій, політичні та воєнні події і є скарбницею документів, переказів, легенд тощо.
  5945 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Вепр" Кабан

  Пам'ятна монета "Вепр" Кабан

  20297
  Присвячена вепру, зображення якого втілено на унікальних пам`ятках давніх культур, що існували на території України.
  4100 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Володимир Вернадський (1863 - 1945)"

  Пам'ятна монета "Володимир Вернадський (1863 - 1945)"

  20221
  Присвячена 150-річчю від дня народження всесвітньо відомого вченого-природознавця, мінералога, кристалографа, основоположника геохімії, біогеохімії та радіогеології, мислителя, філософа, першого президента Української Академії наук та засновника першої наукової бібліотеки в Україні.
  1640 грн
   Зображення Пам'ятна монета " Водолійчик" Водолій

  Пам'ятна монета " Водолійчик" Водолій

  20255
  Серія: Дитячий Зодіак Присвячена дітям, які народилися під сузір`ям Водолія.
  2460 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Вовк"

  Пам'ятна монета "Вовк"

  20279
  Пам`ятна монета із зображенням вовка та його втілення на пам`ятках культури, присвячена певному історичному етапу розвитку суспільства, а саме періоду Київської Русі.
  5125 грн

  Купити срібні монети України.

  Срібні монети становили цінність з найдавніших часів і донині. Одним із перших платіжних засобів в історії людства служили монети з дорогоцінних металів, найпоширеніші – із золота та срібла. У наші дні цінність срібних монет збереглася, проте вона трохи змінила свою суть. Якщо раніше срібні монети виступали платіжним засобом, то тепер використовуються, як предмет колекціонування.

  Перші срібні монети 

  Одні з перших монет зі срібла були викарбувані в Лідійському царстві в давнину - приблизно в 600 р. до нової ери. Матеріалом для перших монет послужив природний сплав золота та срібла, так званий електрум. Населяли регіони поширення срібних монет греки, у такий спосіб можна сказати, що творцями перших срібних монет стали саме вони.

  Срібні монети України. Де купити?

  Сучасні срібні монети в Україні зазвичай використовують, як об'єкт інвестування або колекціонування. Такі монети випускаються Національним Банком України та мають велику популярність серед нумізматів та колекціонерів. Як правило, діаметр таких монет – від 39 до 42 мм, виготовляються вони із чистого срібла найвищої проби. Купити срібні монети України можна у більшості відділень банків України.

  Ціна срібних монет України 

  Ціни на срібні монети України дуже широко варіюються та можуть становити, як 500-600 грн. за не надто цінний зразок, що вийшов великим тиражем, до кількох десятків тисяч гривень за рідкісні та цінні срібні монети. Так, наприклад, дуже цінною вважається українська монета номіналом 20 грн. «10 років Незалежності України», що вийшла тиражем лише 1000 шт. Вартість такої монети може сягати 20000-36000 грн. Крім того, до дорогих срібних монет України можна віднести монету 100 грн. 10 років грошової реформи в Україні (приблизна вартість – 45-55 тис. грн.) або 100 грн. «1020 років Хрещення Київської Русі», зразкова вартість якої – 40-52 тис. грн.

  Filters Close
  Мін: 1230 грн Макс: 128125 грн
  ₽1230 ₽128125