Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібні монети

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Срібна монета "Рік Бика", 50 центів

  Срібна монета "Рік Бика", 50 центів

  На честь 2009 Року Бика всесвітньо відома серія австралійських монет "Місячний календар II" отримала продовження: символ 2009 року за східним календарем - Бик - прийшов на монети зі срібла, найчистішого та найвишуканішого з металів.
  1200 грн
   Зображення Срібна монета "Китайська Панда" 2014 р. 31,1 грам

  Срібна монета "Китайська Панда" 2014 р. 31,1 грам

  Китайська Панда - найпопулярніша інвестиційна монета Китайської Народної Республіки. Вперше була випущена в 1983 (APMEX), як законний платіжний засіб Китайського Центрального банку. Це перша срібна інвестиційна монета з щорічно мінливих дизайном. Китайська монета зображує Панду - це дуже давні і рідкісні тварини. Вперше про Великих панд стало відомо 3 тисячі років тому. Вони мешкали майже на всій території Південного і Східного Китаю, Північної М'янмі і Північного В'єтнаму. Спочатку людина навіть підібрати назву цій тварині не змогли. Панду називали і ведмедем, і тигром і навіть лисицею. Велика панда- клас ссавці, загін хижі, сімейство єнотові, підродина панди.
  1200 грн
   Зображення Срібна монета "Китайська Панда" 2015 р. 31,1 грам

  Срібна монета "Китайська Панда" 2015 р. 31,1 грам

  Китайська монета зображує Панду - це дуже давні і рідкісні тварини. Вперше про великих панд стало відомо 3 тисячі років тому. Вони мешкали майже на всій території Південного і Східного Китаю, Північної М'янмі і Північного В'єтнаму. Спочатку людина навіть підібрати назву цій тварині не змогли. Панду називали і ведмедем, і тигром і навіть лисицею. Велика панда- клас ссавці, загін хижі, сімейство єнотові, підродина панди.
  1350 грн
   Зображення Срібна монета "Китайська Панда" 2017 р. 30 грам

  Срібна монета "Китайська Панда" 2017 р. 30 грам

  Срібна колекційна монета, випущена монетним двором Китаю "People's Bank of China" в 2017 році. Вона належить до серії Китайська срібна Панда "Chinese Silver Panda", яка випускається з 1983 року (APMEX). Дизайн цієї монети змінюється щороку. Китайська Панда срібло 2017 стане для Вас відмінним вкладенням коштів, так як є затребуваною інвестиційною монетою по всьому світі.
  1350 грн
   Зображення Срібна монета "Китайська Панда" 2020р. 30 грам

  Срібна монета "Китайська Панда" 2020р. 30 грам

  Срібна монета Китайська Панда 2020 – одна з найпопулярніших інвестиційних монет Китайської Народної Республіки. Китайська Панда 2020, що містить 99.9% чистого срібла, була випущена з оновленим дизайном реверсу, який демонструє витончений портрет ніжної і спокійної панди, китайського національного символу і однієї з найрідкісніших тварин в світі. Панди належать до найрідкісніших та маловивчених крупних тварин, чому сприяє їх скритний спосіб життя. Панда занесена в Книгу Рекордів Гіннесу як одна з найпривабливіших тварин у світі. У Китаї їх ретельно оберігають, а ім'я панда лагідно переводиться як «ведмідь-кішка». Панда визнана національним скарбом Китаю і саме тому в її честь була випущена серія інвестиційних монет, яка служить законним платіжним засобом КНР.
  1200 грн
   Зображення Срібна монета "ZI:SIN Canis" 31,1 грам 2018 р. Південна Корея

  Срібна монета "ZI:SIN Canis" 31,1 грам 2018 р. Південна Корея

  Другий випуск нової серії KOMSCO ZI: SIN (Дванадцять Хранителів). Карбувався в KOMSCO, монетний двір Південної Кореї, з тиражем 40 000 екземплярів. Містить 1 унцію .999 чистого срібла. Каніс - вірний і надійний провідник, який щиро захищає бога і завжди насторожі, не дивлячись на час, місце розташування або будь-які обставини. Всякий раз, коли наближається демон, йому відразу вдається придушити ворога. Коли Бог збирається битися з силами зла, Каніс встав би на лінії фронту з 12-ма військами і очолив руку бога, у ролі списа.
  1500 грн
   Зображення Срібна монета "ZI:SIN Scrofa" 31,1 грам 2019 р. Південна Корея

  Срібна монета "ZI:SIN Scrofa" 31,1 грам 2019 р. Південна Корея

  Продовжуючи успіх серії ZI: SIN, KOMSCO, офіційний монетний двір Південної Кореї, випускає третій випуск з опікунами Scrofa з тиражем 40 000 екземплярів. Zi: Sin Дванадцять Хранителів, призначених захищати дванадцять напрямків. Вони завжди служать захистом світу від злих сил з дванадцяти напрямків. У цьому випуску розповідається про Скрофа, який може дублювати себе, щоб боротися з демонами. ZI: SIN Scrofa, також відомий як «Правосуддя Хаечі», відповідає за захист священного Солоного озера, створеного богами сонця, місяця і зірок. Солоне озеро - це божественний прохід, що з'єднує два світи між смертними і безсмертними. Це втілення надії, бажання і незмінної віри людей в мирний світ. Містить 1 унцію .999 чистого срібла.
  1200 грн
   Зображення Срібна монета "Воїн Чіву - Chiwoo Cheonwang" 31,1 грам 2017 р. Південна Корея

  Срібна монета "Воїн Чіву - Chiwoo Cheonwang" 31,1 грам 2017 р. Південна Корея

  Карбувався в Комско, монетний двір Південної Кореї, з тиражем 40 000 екземплярів. У південнокорейській серії «Срібний Чіву Чеонванг» ілюструється людина, чиє справжнє життя стала легендою. Фактичний лідер племені в стародавньому Китаї та історична постать тих ранніх жителів Корейського півострова, Чіву придбав міфічний статус протягом тисячоліть після своєї смерті за свої дії на полі битви. Монета Воїн Чіву Південна Корея срібло 2017 стане цікавою і незвичною частиною вашої колекції. Ця монета відрізняється оригінальним дизайном і детально виконаним дизайном. У серії Chiwoo Cheonwang, монетний двір KOMSCO змінює реверс монети c кожним новим випуском. Однак ці зміни вносяться не заради надання іншого дизайну. Натомість, монетний двір Південної Кореї веде хроніку в випусках, в кожному з яких представлений один з найбільших досягнень Чіву на полі бою. Містить 1 унцію .999 чистого срібла.
  1500 грн
   Зображення Срібна монета "Воїн Чіву - Chiwoo Cheonwang" 31,1 грам 2018 р. Південна Корея

  Срібна монета "Воїн Чіву - Chiwoo Cheonwang" 31,1 грам 2018 р. Південна Корея

  Карбувався в Комско, монетний двір Південної Кореї, з тиражем 40 000 екземплярів. У південнокорейській серії «Срібний Чіву Чеонванг» ілюструється людина, чиє справжнє життя стала легендою. Фактичний лідер племені в стародавньому Китаї та історична постать тих ранніх жителів Корейського півострова, Чіву придбав міфічний статус протягом тисячоліть після своєї смерті за свої дії на полі битви. Монета Воїн Чіву Південна Корея срібло 2018 стане цікавою і незвичною частиною вашої колекції. Ця монета відрізняється оригінальним дизайном і детально виконаним дизайном. У серії Chiwoo Cheonwang, монетний двір KOMSCO змінює реверс монети c кожним новим випуском. Однак ці зміни вносяться не заради надання іншого дизайну. Натомість, монетний двір Південної Кореї веде хроніку в випусках, в кожному з яких представлений один з найбільших досягнень Чіву на полі бою. Містить 1 унцію .999 чистого срібла.
  1500 грн
   Зображення Срібна монета "Воїн Чіву - Chiwoo Cheonwang" 31,1 грам 2019 р. Південна Корея

  Срібна монета "Воїн Чіву - Chiwoo Cheonwang" 31,1 грам 2019 р. Південна Корея

  Карбувався в Комско, монетний двір Південної Кореї, з тиражем 40 000 екземплярів. У південнокорейській серії «Срібний Чіву Чеонванг» ілюструється людина, чиє справжнє життя стала легендою. Фактичний лідер племені в стародавньому Китаї та історична постать тих ранніх жителів Корейського півострова, Чіву придбав міфічний статус протягом тисячоліть після своєї смерті за свої дії на полі битви. Монета Воїн Чіву Південна Корея срібло 2019 стане цікавою і незвичною частиною вашої колекції. Ця монета відрізняється оригінальним дизайном і детально виконаним дизайном. У серії Chiwoo Cheonwang, монетний двір KOMSCO змінює реверс монети c кожним новим випуском. Однак ці зміни вносяться не заради надання іншого дизайну. Натомість, монетний двір Південної Кореї веде хроніку в випусках, в кожному з яких представлений один з найбільших досягнень Чіву на полі бою. Містить 1 унцію .999 чистого срібла.
  1200 грн


  Filters Close
  Мін: 0 грн Макс: 90000 грн
  ₽0 ₽90000