Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібні монети

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Срібна монета "Рік миші - мишеня" 1/2 унції

  Срібна монета "Рік миші - мишеня" 1/2 унції

  Ця барвиста срібна монета присвячена року Миші або Щура за Місячним календарем. Монета прикрашена символом року -Маленьким барвистим мишеням, що поїдає шматочок сиру на Новорічному подарунку. Монета поміщена в тематичну подарункову упаковку і супроводжується номерним сертифікатом.
  2100 грн
   Зображення Срібна Монета "Діткам на щастя. Рік Коня"

  Срібна Монета "Діткам на щастя. Рік Коня"

  Порадуйте народженого в Рік Коня винятковим талісманом — цією чудовою срібною монетою!
  1800 грн
   Зображення Срібна монета "Рік Коня" 16.81 грам 2014 р.

  Срібна монета "Рік Коня" 16.81 грам 2014 р.

  Монета «Рік Коня 2014», випущена тихоокеанським островом Ніуе. Відсвяткуйте Рік Коня за допомогою цієї приголомшливої ​​кольоровий монети, прикрашеної УФ-друком і прикрашеної чудовою обробкою, кількість тиражів якої обмежена 9 999 екземплярами по всьому світу. Китайці вважають, що, оскільки коні народжуються для гонок або подорожей, всі люди народжені в цей рік потребують свободи і зазвичай залишають будинок молодими. Володіючи безмежною енергією і амбіціями, внутрішня сутність Коня завжди залишається сильно бунтарською. Монета «Рік коня» представлена ​​в привабливому підковоподібної футлярі, що робить її прекрасним подарунком для людини, яка народилася в 2014 році або в будь-який інший рік коня!
  1950 грн
   Зображення Срібна прямокутна монета "Рік Дракона - Червоний Дракон" 31,1 грам

  Срібна прямокутна монета "Рік Дракона - Червоний Дракон" 31,1 грам

  На срібних прямокутних монетах серії «Рік Дракона» 2012 року зображений кольоровий дракон з перлиною мудрості на тлі хвиль і хмар. Всього в серії 4 монети - Червоний, Коричневий, Жовтий і Синій дракони. Поруч з китайським ієрогліфом «Дракон» на реверсі всіх чотирьох монет також відображається знак «Р» Пертського монетного двору. Монета випущена в якості законного платіжного засобу під керівництвом уряду Островів Кука.
  1800 грн
   Зображення Срібна прямокутна монета "Рік Дракона" 20 грам

  Срібна прямокутна монета "Рік Дракона" 20 грам

  Дорогоцінна прямокутна монета з чистого срібла була викарбувана Островами Кука в 2012 році. Присвячена Року Дракона. Срібна 1-доларова монета містить 20 г чистого дорогоцінного металу, тому вона є хорошою інвестицією, крім своєї колекційної вартості. Монета поміщена в дерев'яний футляр.
  1500 грн
   Зображення Срібна прямокутна монета «Рік кролика» 2011 31,1 грам

  Срібна прямокутна монета «Рік кролика» 2011 31,1 грам

  Срібна прямокутна монета «Рік кролика» викарбувана в 2011 році Пертским монетним двором для Островів Кука номіналом 1 долар.
  2400 грн


  Filters Close
  Мін: 0 грн Макс: 90000 грн
  ₽0 ₽90000