Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібні монети

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення 1 $ долар США Американський Срібний Орел

  1 $ долар США Американський Срібний Орел

  Американський Срібний Орел вперше випущений в обіг в 1986 року. У 2009 році монета срібний «Орел», вагою 1 унція отримала винагороду в категорії «Найпопулярніша монета» на щорічному світовому конкурсі COTY.COTY - одне з найпрестижніших винагород в світі. Отримати її можуть дизайнери монет, Монетні двори або Національний емітент.
  1350 грн
   Зображення 1/2oz Silver Round - Walking Liberty

  1/2oz Silver Round - Walking Liberty

  США. рельефное изображение на металле Серебро 999 пробы. Вес 1/2 Oz = 15,5 грамм.
  600 грн
   Зображення Срібний раунд серія Спарта - «Прийди і візьми» - 5 31,1 грам

  Срібний раунд серія Спарта - «Прийди і візьми» - 5 31,1 грам

  Срібний раунд серії Спарта "Прийди і візьми" виготовлений монетним двором Intaglio Mint з чистого срібла 999 проби вагою в 1 унцію. Молон Лабе, що означає «Прийди і візьми» - це грецька фраза, що виражає непокору. Грецький біограф Плутарх писав, що король Спарти Леонідас відповів цією фразою королю Перської імперії Ксерксу I, коли останній зажадав, щоб спартанці склали зброю і пропустили персів.
  1500 грн
   Зображення Срібний раунд "Снігова людина - Big Foot" серія криптозоологія 31.1 грам

  Срібний раунд "Снігова людина - Big Foot" серія криптозоологія 31.1 грам

  Серія монет випущена монетним двором Intaglio mint США. Назва серії "Криптозоологія" - це цілком реальна, але невизнана офіційними вченими наука, яка вивчає міфологічних істот і тварин, про яких немає точних даних, що вони існують насправді або ті, які були, але вже вимерли, винищені, словом повністю зникли . Снігова людина - це легендарна істота, широко відома по всьому світу, її зустрічали в Америці, Європі та Азії. В Європі ця істота називається Бігфут, в північноамериканському фольклорі Бігфут або Сасквотч, в Росії - Снігова людина, в Непалі - Йеті. Снігова людина - це невловиме, схоже на велику мавпу або доісторичну людину істота, яка живе в лісах і гірських районах, і відрізняється великим слідом стопи, за що і отримала свою назву в англомовних країнах.
  990 грн
   Зображення Срібний раунд "Джекалоп - Jackalope" серія криптозоологія 31.1 грам

  Срібний раунд "Джекалоп - Jackalope" серія криптозоологія 31.1 грам

  Серія монет випущена монетним двором Intaglio mint США. Назва серії "Криптозоологія" - це цілком реальна, але невизнана офіційними вченими наука, яка вивчає міфологічних істот і тварин, про яких немає точних даних, що вони існують насправді або ті, які були, але вже вимерли, винищені, словом повністю зникли . Джакалоп або Джекалоп - це міфічна тварина, дуже милий кролик або заєць з рогами антилопи, від чого і пішла назва. Перша згадка зайця c рогами в європейській літературі зустрічається в казках братів Грімм. Вікіпедія повідомляє, що в музеї Мюнхена є опудало джекалопа. Ці істоти вважаються неіснуючими (химерами) або вимерлими, хоча періодично з'являються чутки про те, що хтось їх іноді бачить на американському Заході.
  990 грн
   Зображення Срібний раунд "Диявол з Джерсі - The Jersey Devil" серія криптозоологія 31.1 грам

  Срібний раунд "Диявол з Джерсі - The Jersey Devil" серія криптозоологія 31.1 грам

  Серія монет випущена монетним двором Intaglio mint США. Назва серії "Криптозоологія" - це цілком реальна, але невизнана офіційними вченими наука, яка вивчає міфологічних істот і тварин, про яких немає точних даних, що вони існують насправді або ті, які були, але вже вимерли, винищені, словом повністю зникли. Цю істоту Диявола з Джерсі часто описують як прямоходячого, зростом від 1 до 1,8 м, з тілом покритим чорним пухом, з крилами схожими на крила кажана (тобто вміє літати), темно-червоними очима і головою, схожою на кінську ( або козячу, або собачу), довгою шиєю, баранячими рогами, короткими передніми лапами з гострими кігтями, роздвоєними копитами і роздвоєним хвостом, проте існують різні описи (в деяких з яких він вельми сильно нагадує кенгуру). У легендах повідомляється, що ця істота швидко пересувається і видає «крик, від якого кров холоне в жилах»
  990 грн
   Зображення Срібний раунд "Єдиноріг - Unicorn" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Срібний раунд "Єдиноріг - Unicorn" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Серія монет випущена монетним двором Intaglio mint США. Назва серії "Криптозоологія" - це цілком реальна, але невизнана офіційними вченими наука, яка вивчає міфологічних істот і тварин, про яких немає точних даних, що вони існують насправді або ті, які були, але вже вимерли, винищені, словом повністю зникли . Єдиноріг - дуже популярна казкова істота, тому слідом за карбуванням єдинорога, як геральдичного звіра на монетах Звірі королеви Великобританії, американці підхопили естафету і викарбували свого єдинорога на раундах з колекції Криптозоологія.
  990 грн
   Зображення Срібний раунд "Кит Мобі Дік" серії Пірати 62.2 грам

  Срібний раунд "Кит Мобі Дік" серії Пірати 62.2 грам

  Серія срібних високорельефной раундів «Privateer» або «Пірати» від Elemetal Mint була представлена на початку 2015 року та стала дуже популярною у всьому світі. На цьому раунді серії «Privateer» представлено один з найбільш грізних монстрів семи морів - гігантський кит вбивця Мобі Дік. Раунд виготовлений зі срібла 999 проби вагою 2 унції. Країна випуску - США.
  3900 грн
   Зображення Срібний раунд "Кракена - Kraken" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Срібний раунд "Кракена - Kraken" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Серія монет випущена монетним двором Intaglio mint США. Назва серії "Криптозоологія" - це цілком реальна, але невизнана офіційними вченими наука, яка вивчає міфологічних істот і тварин, про яких немає точних даних, що вони існують насправді або ті, які були, але вже вимерли, винищені, словом повністю зникли . Intaglio mint продовжує тему небачених істот страшним морським чудовиськом Кракеном. У давні часи, навіть згадка про Кракен викликало жах моряків і паніку серед рибалок і прибережного населення. Легендарне чудовисько було відомо тим, що тягло кораблі і човни всіх розмірів, які зустрілися йому на шляху у глибину морську, і більше їх ніхто ніколи не бачив. Кракен походить від норвезького слова krake, яке ймовірно пов'язано з німецьким krake, що означає восьминіг або спрут. Свідки розходяться в думці щодо розміру чудовиська, але одне можна сказати напевно, воно було величезне.
  990 грн
   Зображення Срібний раунд "Лох Неське чудовисько - Loch Ness Monster" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Срібний раунд "Лох Неське чудовисько - Loch Ness Monster" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Серія монет випущена монетним двором Intaglio mint США. Назва серії "Криптозоологія" - це цілком реальна, але невизнана офіційними вченими наука, яка вивчає міфологічних істот і тварин, про яких немає точних даних, що вони існують насправді або ті, які були, але вже вимерли, винищені, словом повністю зникли. Лох Неське чудовисько або «Нессі», як ласкаво називають істоту місцеві жителі - персонаж з шотландського фольклору, де воно зустрічається починаючи з 7-го століття. Істота живе в Лох-Несс на Шотландському нагір'ї, звідки і отримало свою назву. Лох Неське чудовисько описують, як велику тварину з довгою шиєю і одним або декількома горбами, які виступають з води. Схоже, що Нессі - істота досить стара, навіть древня, це мабуть мутація або нащадок якогось доісторичного ящера, який дивом вижив в цьому озері.
  990 грн
   Зображення Срібний раунд "Перевертень - Werewolf" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Срібний раунд "Перевертень - Werewolf" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Серія монет випущена монетним двором Intaglio mint США. Назва серії "Криптозоологія" - це цілком реальна, але невизнана офіційними вченими наука, яка вивчає міфологічних істот і тварин, про яких немає точних даних, що вони існують насправді або ті, які були, але вже вимерли, винищені, словом повністю зникли. У сучасній художній літературі 20-го століття прийнято вважати, що вас повинен вкусити перевертень, щоб стати ним. Але це було не завжди так. У минулі історії все, що потрібно було зробити - це носити ремінь з вовчої шкури. Інша легенда стверджувала, що для трансформації досить просто пити дощову воду з відбитка вовчої лапи. В Італії вважалося, що якщо хтось спить на вулиці в середу або п'ятницю, а місяць повний, ця людина стане перевертнем. Ця віра привела до думки, що повний місяць змусив перевертня трансформуватися.
  990 грн
   Зображення Срібний раунд "Русалка - Mermaid" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Срібний раунд "Русалка - Mermaid" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Серія монет випущена монетним двором Intaglio mint США. Назва серії "Криптозоологія" - це цілком реальна, але невизнана офіційними вченими наука, яка вивчає міфологічних істот і тварин, про яких немає точних даних, що вони існують насправді або ті, які були, але вже вимерли, винищені, словом повністю зникли. Оскільки більша частина нашої планети покрита водою, не дивно, що сотні років тому океани, як вважали, були заповнені багатьма таємничими істотами, русалками і зміями, які є найпопулярнішими в фольклорі. Русалки, звичайно є морською версією напівлюдини, напівтварини, які захопили уяву століть і з'являються в фольклорі багатьох культур по всьому світу.
  1500 грн
   Зображення Срібний раунд "Чупакабра - Chupacabra" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Срібний раунд "Чупакабра - Chupacabra" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Серія монет випущена монетним двором Intaglio mint США. Назва серії "Криптозоологія" - це цілком реальна, але невизнана офіційними вченими наука, яка вивчає міфологічних істот і тварин, про яких немає точних даних, що вони існують насправді або ті, які були, але вже вимерли, винищені, словом повністю зникли.Чупакабра - невідома науці істота, персонаж міської легенди. Згідно з легендою, чупакабра вбиває тварин і висмоктує у них кров. Чупакабра часто стає героєм художніх фільмів, серіалів, книг і мультфільмів. Достовірних відомостей про існування чупакабри немає.
  990 грн
   Зображення Срібний раунд " Дракон " Лицар долі - 2 унції

  Срібний раунд " Дракон " Лицар долі - 2 унції

  Серія монет «Лицар долі - Destiny Knight» з гордістю представляє другу монету в серії «Дракон-The Dragon». Монета присвячена шотландським лицарям, загиблим у війні проти іспанців в 1588 році. Девіз раунду - «Доля - це не випадковість, а питання вибору». Дракон символізує нашу щоденну і вічну внутрішню боротьбу. Дракон витриманий, урівноважений, і він пахне вашим страхом. Дракон вчить нас залишатися стійкими, непохитними і ніколи не здаватися.
  3900 грн
   Зображення Срібний раунд "Ікони Маршруту 66 - Іллінойс" (ROUTE 66) 31,1 грам

  Срібний раунд "Ікони Маршруту 66 - Іллінойс" (ROUTE 66) 31,1 грам

  Срібні раунди серії "Ікони Маршруту 66" відправляють нас в подорож по найвідомішому шосе в Америці. Серія починається з випуску, присвяченого Іллінойсу. Всього випущено 8 срібних раундів у формі щита. Кожен раунд присвячений унікальному орієнтиру - пам'ятки з одного з 8 штатів, через які проходить Маршрут 66.
  990 грн
   Зображення Срібний раунд "Ікони Маршруту 66 - Канзас" (ROUTE 66) 31,1 грам

  Срібний раунд "Ікони Маршруту 66 - Канзас" (ROUTE 66) 31,1 грам

  Срібні раунди серії "Ікони Маршруту 66" відправляють нас в подорож по найвідомішому шосе в Америці. Серія починається з випуску, присвяченого Іллінойсу. Всього випущено 8 срібних раундів у формі щита. Кожен раунд присвячений унікальному орієнтиру - пам'ятки з одного з 8 штатів, через які проходить Маршрут 66.
  990 грн
   Зображення Срібний раунд "Ікони Маршруту 66 - Міссурі" (ROUTE 66) 31,1 грам

  Срібний раунд "Ікони Маршруту 66 - Міссурі" (ROUTE 66) 31,1 грам

  Срібні раунди серії "Ікони Маршруту 66" відправляють нас в подорож по найвідомішому шосе в Америці. Серія починається з випуску, присвяченого Іллінойсу. Всього випущено 8 срібних раундів у формі щита. Кожен раунд присвячений унікальному орієнтиру - пам'ятки з одного з 8 штатів, через які проходить Маршрут 66.
  990 грн
   Зображення Срібний раунд "Ікони Маршруту 66 - Оклахома" (ROUTE 66) 31,1 грам

  Срібний раунд "Ікони Маршруту 66 - Оклахома" (ROUTE 66) 31,1 грам

  Срібні раунди серії "Ікони Маршруту 66" відправляють нас в подорож по найвідомішому шосе в Америці. Серія починається з випуску, присвяченого Іллінойсу. Всього випущено 8 срібних раундів у формі щита. Кожен раунд присвячений унікальному орієнтиру - пам'ятки з одного з 8 штатів, через які проходить Маршрут 66.
  990 грн
   Зображення Срібний раунд "Ліберті - LIBERTY"

  Срібний раунд "Ліберті - LIBERTY"

  Срібний раунд "Ліберті - LIBERTY" - одна з найпопулярніших інвестиційних монет у світі. Присвячений Леді Ліберті, яка зображена йдущою на тлі сонячних променів.
  990 грн
   Зображення Срібний раунд "Мотхман - Mothman" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Срібний раунд "Мотхман - Mothman" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Серія монет випущена монетним двором Intaglio mint США. Назва серії "Криптозоологія" - це цілком реальна, але невизнана офіційними вченими наука, яка вивчає міфологічних істот і тварин, про яких немає точних даних, що вони існують насправді або ті, які були, але вже вимерли, винищені, словом повністю зникли . Мотхман - або моль-людина - це кріптід, який живе в штаті Західна Вірджинія (США). Він описаний як гібрид людини з птахом, який більше звичайної людини (розмах крил може становити 3 метри) сірого кольору з червоними очима, які світяться. Хоча судячи з монети істота більше схоже на комаху, ніж на птаха. Перше виявлення цього кріптіда сталося 12 листопада 1966 року в Кленденін. П'ятеро чоловіків перебували на кладовищі, копали могилу і стверджували, що бачили істоту, схожу на людину, яка пролетіла над їх головами.
  990 грн
   Зображення Серебряный раунд 2 унции - череп
   Зображення Срібний раунд 1 унція - Джон Уік (John Wick® 1 oz Silver Continental Coin)

  Срібний раунд 1 унція - Джон Уік (John Wick® 1 oz Silver Continental Coin)

  APMEX у співпраці з медіакомпанією Lionsgate випустили ексклюзивну серію монет з обмеженим тиражем в стилі валюти, описаної в сазі про Джона Уіка. У таємному злочинному світі товари і послуги купуються не з використанням традиційної валюти або кредитних карт, а з використанням золотих і срібних монет, призначених виключно для закритого співтовариства. Монети відіграють важливу роль в фільмі, дозволяючи Джону Уіку купувати все - від вогнепальної зброї до чистого костюма.
  990 грн
   Зображення США 1/2 доллара 1916-47 год

  США 1/2 доллара 1916-47 год

  Walking Liberty шагающая свобода II
  600 грн
   Зображення США. МОНЕТА. ИНДЕЕЦ-БУФФАЛО. Пруф 1 OZ СЕРЕБРО

  США. МОНЕТА. ИНДЕЕЦ-БУФФАЛО. Пруф 1 OZ СЕРЕБРО

  США. рельефное изображение на металле Индеец-Орёл 2014 год Серебро 999 пробы. Вес 1 Oz = 31,1 грамм.
  1500 грн
   Зображення Австрія Робін Гуд, 31.1 грам срібла

  Австрія Робін Гуд, 31.1 грам срібла

  Австрійський монетний двір випустив прекрасну серію з трьох монет на честь 825-ї річниці з дня заснування герцога Леопольда V у 1194 році. У третьому випуску серії згадується легенда про Робін Гуда, походження якого можна простежити до періоду конфлікту між Леопольдом і англійським королем Річардом I (Левине Серце). Ця монета «Робін Гуд», випущена в австрійському монетному дворі, випущена в 2019 році, має діаметр 37 мм. з .999 чистого срібла. Тираж обмежений 100 000
  1200 грн


  Filters Close
  Мін: 0 грн Макс: 90000 грн
  ₽0 ₽90000