Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібні монети

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Монета "Ангел", Острів Мен (Gold Black Empire Edition)

  Монета "Ангел", Острів Мен (Gold Black Empire Edition)

  Ексклюзивне "Gold Black Empire Edition" видання монети було випущено обмеженим тиражем - усього 500 шт.
  1800 грн
   Зображення Монета "Ангел", Острів Мен (Gold Black Empire Edition)

  Монета "Ангел", Острів Мен (Gold Black Empire Edition)

  Ексклюзивне "Gold Black Empire Edition" видання монети було випущено обмеженим тиражем - усього 500 шт.
  4500 грн
   Зображення Срібна монета - ікона "Божої Матері "Невеста Неневестная" 31.1 грам

  Срібна монета - ікона "Божої Матері "Невеста Неневестная" 31.1 грам

  Ікона Божої матері - рідкісна ікона Богоматері, де вона зображена без немовляти Ісуса. Богоматір зображена на цій срібній монеті-іконі в момент Благовіщення. Навколо німба Діви Марії на цій монеті-іконі написано: "Радуйся, Невеста Неневестная!". Ці слова стали рефреном в Акафісті, гімні Святої Діви Марії. Її руки молитовно складені в шануванні Бога, очі смиренно дивляться вниз, проявляючи відданість і покірність волі Бога - в цей момент Діва Марія є втіленням її рятівного для людства відповіді Архангелу Гавриїлу: "Хай буде мені по слову Твоєму".
  3450 грн
   Зображення Срібна монета - ікона "Божої Матері" Неупиваєма Чаша" 31.1 грам

  Срібна монета - ікона "Божої Матері" Неупиваєма Чаша" 31.1 грам

  Подарункова монета із зображенням ікони Божої Матері «Неупиваєма Чаша». Монету виготовлено зі срібла 999 проби заводом PAMP в Швейцарії. Її номінал - 2 Долара Фіджі. Вага монети 31,1 гр. Зображення Богоматері і немовляти містить безліч дрібних деталей, які надають виробу вишуканий вигляд. У православ'ї «Неупиваєма Чаша» - одна з найбільш шанованих і улюблених чудотворних ікон. Також вона відома серед представників інших віросповідань. Молитва перед цією іконою захищає сім'ю від шкідливих і згубних звичок людини, таких як алкоголізм, наркоманія і куріння. Молитва батьків про своїх дітей перед цією іконою захистить їх від усіх тягарів і проблем, з якими вони можуть зіткнутися в дорослому житті. Всі спокуси у вигляді алкоголю і наркотиків стануть їм нецікаві. «Неупиваєма Чаша» захищає проведення угод з обміном, продажем або придбанням нерухомості. З її допомогою можна поліпшити житлові умови. Також вона допомагає зберегти сім'ю.
  3900 грн
   Зображення Срібна монета - ікона "Свята Трійця" 31.1 грам

  Срібна монета - ікона "Свята Трійця" 31.1 грам

  Ця монета - це 100% копія ікони найзнаменитішого іконописця в світі Андрія Рубльова. Ікона Святої Трійці, написана Андрієм Рубльовим в XV столітті, найвідоміше з його творів і одна з двох (разом з фресками у Володимирі) збережених робіт, які, як вважають вчені, достовірно належать йому. Є однією з найбільш прославлених російських ікон.
  3900 грн
   Зображення Срібна монета "Ангел" 31,1 грам 2016 р. Острів Мен

  Срібна монета "Ангел" 31,1 грам 2016 р. Острів Мен

  Архангел Михаїл, Архістратиг Михаїл - ангел, який згадується по імені в ряді біблійних книг. Святий Архангел Михаїл - головний архангел, який є одним з найбільш шанованих Архангелів в таких релігіях, як християнство, іудаїзм та іслам. У православ'ї його називають Архістратигом, що означає глава святого воїнства Ангелів і Архангелів (див. Шанування в християнстві). Ця ексклюзивна монета стане відмінним доповненням до будь-якої колекції монет.
  1500 грн
   Зображення Срібна монета "Петро і Февронія Муромські" 31,1 грам 2010р Конго

  Срібна монета "Петро і Февронія Муромські" 31,1 грам 2010р Конго

  Срібна монета "Петро і Февронія Муромські" вагою 1 унція зі срібла 999 проби, викарбувана в 2010 році номіналом 1000 франків (CFA franc) для Конго. Монета присвячена благовірним Петру і Февронії Муромським - покровителям подружньої любові і сімейного щастя.
  1950 грн
   Зображення Срібна монета «Володимирська ікона Божої Матері» 25 грам

  Срібна монета «Володимирська ікона Божої Матері» 25 грам

  Подарункова монета із зображенням ікони «Володимирська Богородиця» зі срібла прямокутної форми. Монета виготовлена ​​на відомому монетному дворі в Німеччині зі срібла 999 проби якості Пруф. Вона може стати відмінним подарунком на значущу подію рідним і близьким людям і буде хорошим фінансовим вкладенням. Пройдуть роки, а вона буде нагадувати людині про чудову подію в його житті. Ви можете придбати її в нашому магазині, і ми доставимо вам цей чудовий витвір мистецтва за вказаною адресою.
  2700 грн
   Зображення Срібна монета «Ікона Почаївської Божої матері» в футлярі

  Срібна монета «Ікона Почаївської Божої матері» в футлярі

  Серія: «Ікони Божої Матері» Емітент: Острів Ніуе Рік випуску діє до: 2014 Тираж: 1 500 Лігатурна маса, г: 31.1 Номінал: 1 долар Монетний двір: Монетний двір Польщі Наявність капсули: так Наявність сертифіката: так Наявність футляру: так
  3450 грн
   Зображення Срібна монета «Казанська ікона Божої Матері» 25 грам

  Срібна монета «Казанська ікона Божої Матері» 25 грам

  Казанська ікона Божої Матері - шанована чудотворною ікона Богородиці, що явилася в Казані в 1579 році. Одна з найбільш шанованих ікон Російської православної церкви. Такі ікони походять від першообразу, що зберігався у Влахернському храмі в Константинополі Монета виготовлена ​​на відомому монетному дворі в Німеччині зі срібла 999 проби якості Пруф. Вона може стати відмінним подарунком на значущу подію рідним і близьким людям і буде хорошим фінансовим вкладенням. Пройдуть роки, а вона буде нагадувати людині про чудову подію в його житті. Ви можете придбати її в нашому магазині, і ми доставимо вам цей чудовий витвір мистецтва за вказаною адресою.
  2700 грн
   Зображення Срібна монета «Миколай Чудотворець» 25 грам

  Срібна монета «Миколай Чудотворець» 25 грам

  Це найбільш шанований православний образ Святого. До ікони Миколая Чудотворця звертаються з молитвою в різних життєвих обставинах. І за словами більшості віруючих хто звертався, святий швидко відгукується і допомагає. Ця ікона висить у багатьох будинках віруючих, оберігаючи їх від бід, а також приносячи в будинок достаток і даючи людям, що живуть в ньому, заступництво. Монета виготовлена ​​на відомому монетному дворі в Німеччині зі срібла 999 проби якості Пруф. Вона може стати відмінним подарунком на значущу подію рідним і близьким людям і буде хорошим фінансовим вкладенням. Пройдуть роки, а вона буде нагадувати людині про чудову подію в його житті. Ви можете придбати її в нашому магазині, і ми доставимо вам цей чудовий витвір мистецтва за вказаною адресою.
  2700 грн
   Зображення Срібна монета «Свята Трійця» 25 грам

  Срібна монета «Свята Трійця» 25 грам

  Ікона є однією з найбільш шанованих у православному світі ікон. У ній втілюється головний догмат християнства - про єдиної й неподільної Трійці, що включає Бога-батька, Бога-сина і Бога Духа Святого. Сюжет ікони Трійці побудований на 18-му розділі книги Буття, в якій розповідається, як Бог у вигляді трьох ангелів з'явився під Мамврійським дубом праотцю Аврааму і його дружині Сарі. Образ Трійці, створений Андрієм Рубльовим, передає індивідуальність кожного ангела за допомогою художніх засобів, але без передання ангелам іпостасей. Ікона трійця, створена за образом «Живоначальної Трійці» Андрія Рубльова відповідно до канонів Православ'я підписується «Свята Трійця».
  2700 грн
   Зображення Срібна монета «Святий Миколай Чудотворець» 250 грам

  Срібна монета «Святий Миколай Чудотворець» 250 грам

  Подарункова монета із зображенням ікони «Святого Миколая Чудотворця» зі срібла . Вона може стати відмінним подарунком на видатну подію рідним і близьким людям і буде хорошим фінансовим вкладенням. Пройдуть роки, а вона буде нагадувати людині про чудову подію в його житті. Ви можете придбати її в нашому магазині, і ми доставимо вам це чудовий твір мистецтва за вказаною адресою.
  25500 грн
   Зображення Срібна монета «Сергій Радонезький» 25 грам

  Срібна монета «Сергій Радонезький» 25 грам

  Сергій Радонезький (1314 -1392) - чернець, святий, заснував Троїцький монастир. При народженні в біографії Серія Радонезького було отримано ім'я Варфоломій. Відстаючи в навчанні від своїх однолітків, Сергій став вивчати Святе письмо. Приблизно в 1328 році він разом з сім'єю переїхав до Радонеж. Там відправився в монастир, а через деякий час їм була заснована церква Сергія Радонезького в ім'я Святої Трійці. Потім він став ігуменом в Богоявленському монастирі, прийняв ім'я Сергій. Через кілька років в цьому місці утворився процвітаючий храм Сергія Радонезького. Незабаром преподобний Сергій Радонезький став високоповажних в колах всіх князів: він благословляв їх перед битвами, приміряв між собою. Перед іконою Сергія Радонезького люди просять про одужання. Монета виготовлена ​​на відомому монетному дворі в Німеччині зі срібла 999 проби якості Пруф. Вона може стати відмінним подарунком на значущу подію рідним і близьким людям і буде хорошим фінансовим вкладенням. Пройдуть роки, а вона буде нагадувати людині про чудову подію в його житті. Ви можете придбати її в нашому магазині, і ми доставимо вам цей чудовий витвір мистецтва за вказаною адресою.
  2700 грн
   Зображення Срібна монета «Успіння Пресвятої Богородиці» 25 грам

  Срібна монета «Успіння Пресвятої Богородиці» 25 грам

  Її численні ікони усюди виливають струми зцілень і знамень. Близькість до нашого світу Божа Матір являє в Своїх іконах, Вона для нас Помічниця, Цілителька, та, що лікує наші духовні і тілесні рани. Образ Божої Матері завжди був і є найбільш улюбленим образом Православ'я.
  2700 грн
   Зображення Срібна монета з голограмою "Туринська плащаниця" 20 грам 2010р Камерун

  Срібна монета з голограмою "Туринська плащаниця" 20 грам 2010р Камерун

  Срібна монета з голограмою "Туринська плащаниця" вагою 20 грам зі срібла 925 проби, викарбувана в 2010 році номіналом 1000 франків (CFA franc) для Камерун. Монета прикрашена ахроматичною голограмою. Якщо монета тримається під кутом 60 °, голограма з'являється без кольору і стає видимим обличчя Ісуса.
  2100 грн


  Filters Close
  Мін: 0 грн Макс: 90000 грн
  ₽0 ₽90000