Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібні вінтажні міні постери "ЧОРНИЙ КІТ" 15.55 грам Ніуе

  Абсолютно нова, приголомшлива серія! Поставляється з капсулою та сертифікатом автентичності у чудовій блістерній упаковці. Історія монет. Постери є частиною нашої світової культури. Особливо це стосується останніх 200 років. Однак спочатку постери були призначені для привернення уваги та уваги людей. У сучасній культурі це ремесло перетворилося на шановний та високо цінований вид мистецтва. Нашою метою було зібрати найкрасивіші плакати, створені протягом усієї історії, та увічнити їх на серії монет із дорогоцінних металів. Мініатюрний варіант має ідеальний розмір, оскільки оригінальні розміри займають дуже багато місця. Таким чином, ви можете зібрати всі ці особливі витвори мистецтва!
  Доступність : 1 в наявності
  1750 грн
  i h

  На аверсі зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, рік випуску та номінал монети.

  На реверсі зображений оригінальний вінтажний плакат знаменитого Le Chat Noir. Зображення, зображене на монеті, не змінено, тому це є копія оригінального плаката. Le Chat Noir - третій із 24 постерів, випущених у 2015 році.

  Про твори мистецтва: Le Chat Noir був розважальним закладом 19 століття в богемному районі Монмартр в Парижі. Вважається, що це перше сучасне кабаре, нічний клуб, де відвідувачів розважали на сцені вар'єте. Плакат був створений Теофілем Стейнленом у 1896 році.

  Про художника: Теофіль Стейнлен був швейцарським французьким художником та гравером у стилі модерн. Починав він з того, що малював сільські краєвиди із квітами. Після того, як його представили художній юрбі в Le Chat Noir, він почав створювати плакати та регулярно публікувати статті для різних журналів.

  Характеристики
  Номінал1
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага15.55 г
  КраїнаОстров Ниуэ
  Рік випуску2015