Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібні вінтажні міні постери "Монако" 15.55 грам Ніуе

  Абсолютно нова, приголомшлива серія! Поставляється з капсулою та сертифікатом автентичності у чудовій блістерній упаковці. Історія монет. Постери є частиною нашої світової культури. Особливо це стосується останніх 200 років. Однак спочатку постери були призначені для привернення уваги та уваги людей. У сучасній культурі це ремесло перетворилося на шановний та високо цінований вид мистецтва. Нашою метою було зібрати найкрасивіші плакати, створені протягом усієї історії, та увічнити їх на серії монет із дорогоцінних металів. Мініатюрний варіант має ідеальний розмір, оскільки оригінальні розміри займають дуже багато місця. Таким чином, ви можете зібрати всі ці особливі витвори мистецтва!
  Доступність : 1 в наявності
  1750 грн
  i h

  На аверсі зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, рік випуску та номінал монети.

  Монако
  Постер Гран-прі Монако форту 25-го Гран-прі, 7 травня 1967 року, з ілюстрацією Майкла Тернера, що зображує BRM Джекі Стюарта, якого переслідує Ferrari.

  Майкл Тернер — британський ілюстратор, який спеціалізується на автомобільних та авіаційних картинах. Він вважається одним із ранніх прикладів такого типу, а також одним із тих, кого він найбільш високо цінував у цій галузі. Його клієнти – водії, команди, мото- та авіабудівники, армія та багато іншого.

   

  Характеристики
  Номінал1
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага15.55 г
  КраїнаОстров Ниуэ
  Рік випуску2015