Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібні вінтажні міні постери "ВАШИНГТОН" 15.55 грам Ніуе

  Абсолютно нова, приголомшлива серія! Поставляється з капсулою та сертифікатом автентичності у чудовій блістерній упаковці. Історія монет. Постери є частиною нашої світової культури. Особливо це стосується останніх 200 років. Однак спочатку постери були призначені для привернення уваги та уваги людей. У сучасній культурі це ремесло перетворилося на шановний та високо цінований вид мистецтва. Нашою метою було зібрати найкрасивіші плакати, створені протягом усієї історії, та увічнити їх на серії монет із дорогоцінних металів. Мініатюрний варіант має ідеальний розмір, оскільки оригінальні розміри займають дуже багато місця. Таким чином, ви можете зібрати всі ці особливі витвори мистецтва!
  Доступність : 1 в наявності
  1750 грн
  i h

  На аверсі зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, рік випуску та номінал монети.

  На реверсі зображено туристичний плакат Вашингтона, округ Колумбія, у вінтажному стилі.

  Плакат був створений невідомим художником у 2012 році (авторське право: Lantern Press). На ньому відображені найважливіші пам'ятки та урядові будівлі Вашингтона, округ Колумбія. Місто було названо на честь президента Джорджа Вашингтона і засноване в 1791 як національна столиця.

  Зображення має містичний відтінок через нічну обстановку та атмосферу, що створюється оточенням. Це чудовий твір та чудовий представник сучасного плакатного мистецтва.

  Характеристики
  Номінал1
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага15.55 г
  КраїнаОстров Ниуэ
  Рік випуску2015