Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібні вінтажні міні постери "ВІДВІДАТИ СРСР" 15.55 грам Ніуе

  Абсолютно нова, приголомшлива серія! Поставляється з капсулою та сертифікатом автентичності у чудовій блістерній упаковці. Історія монет. Постери є частиною нашої світової культури. Особливо це стосується останніх 200 років. Однак спочатку постери були призначені для привернення уваги та уваги людей. У сучасній культурі це ремесло перетворилося на шановний та високо цінований вид мистецтва. Нашою метою було зібрати найкрасивіші плакати, створені протягом усієї історії, та увічнити їх на серії монет із дорогоцінних металів. Мініатюрний варіант має ідеальний розмір, оскільки оригінальні розміри займають дуже багато місця. Таким чином, ви можете зібрати всі ці особливі витвори мистецтва!
  Доступність : Немає в наявності
  Стара ціна : 2400 грн
  1600 грн
  i h

  На аверсі зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, рік випуску та номінал монети.

   

  На реверсі картина була створена у 1955 році невідомим художником. На ньому відображені різні люди (ймовірно, туристи) на блакитному фоні. Кожного туриста знято під час фотографування відомих пам'яток.

  Визначні місця відображаються в об'єктивах камер, створюючи дуже цікавий постер. Це дуже барвистий Postewr та справжній шедевр вінтажного плакатного мистецтва.

  Характеристики
  Номінал1
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага15.55 г
  Країна – виробник товаруОстрів Ніуе
  Рік випуску2015