Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібні вінтажні міні постери "Вождь Санта-Фе" 15.55 грам Ніуе

  Абсолютно нова, приголомшлива серія! Поставляється з капсулою та сертифікатом автентичності у чудовій блістерній упаковці. Історія монет. Постери є частиною нашої світової культури. Особливо це стосується останніх 200 років. Однак спочатку постери були призначені для привернення уваги та уваги людей. У сучасній культурі це ремесло перетворилося на шановний та високо цінований вид мистецтва. Нашою метою було зібрати найкрасивіші плакати, створені протягом усієї історії, та увічнити їх на серії монет із дорогоцінних металів. Мініатюрний варіант має ідеальний розмір, оскільки оригінальні розміри займають дуже багато місця. Таким чином, ви можете зібрати всі ці особливі витвори мистецтва!
  Доступність : 1 в наявності
  1750 грн
  i h

  На аверсі зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, рік випуску та номінал монети.

  На реверсі зображено оригінальний вінтажний плакат знаменитої залізниці Санта-Фе. Зображення, зображене на монеті, не змінено, тому це є копія оригінального плаката. Вождь Санта-Фе – перший із 24 плакатів, випущених у 2015 році.

  Про художній твір: Плакат був створений в 1931 Ернандо Гонсало Вілла як туристична реклама для залізниці Санта-Фе. Залізниця була однією з найбільших у Сполучених Штатах Америки та піонером інтермодальних вантажних перевезень.

   

  Характеристики
  Номінал1
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага15.55 г
  КраїнаОстров Ниуэ
  Рік випуску2015