Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібний монета "Чубатий пінгвін" 31.1 грам Нова Зеландія 2020

  Всі монети мають однаковий дизайн і виготовлені компанією BH Mayer's Kunstprägeanstalt GmbH. Ця приголомшлива монета оброблена чорним нікельованим покриттям. Apteryx rowi - один з видів птахів, що відносяться до єдиного роду лат. Apteryx і сімейства Apterygidae з роду ківіобразних.
  Доступність : 18 в наявності
  Стара ціна : 2200 грн
  2000 грн
  i h

  Срібний монета "Чубатий пінгвін" присвячена вимерлому новозеландського тварині - чубатий пінгвіна на острові Чатем. Викарбувана зі срібла 9999проби вагою в 1 унцію.

  У дизайні монети зображені два чубатих пінгвіна, а за ними бурхливе море. Напис «Острів чубатих пінгвінів Чатем» і номінал «один долар» також включені в дизайн. Чубаті пінгвіни - найбільший рід пінгвінів з сімома видами. Чубатий пінгвін острова Чатем, розміри якого можна порівняти з розмірами короля пінгвінів, був одним з найбільших представників свого виду.

  На реверсі зображено портрет королеви Єлизавети II і рік випуску, 2020 рік.

  Характеристики
  Номінал1
  Рік випуску2020
  ПроисхождениеАвстралия и Океания
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  КраїнаНовая Зеландия
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібний "Подвійний дракон" 31,1 грам, Австралія 2019

  Срібний "Подвійний дракон" 31,1 грам, Австралія 2019

  В останніх випусках Пертский монетний двір об'єднав дракона з іншими міфічними тваринами, критичними для китайської культури. До них відносяться монети, на яких зображені дракон і тигр, що оточують перлину, а також дракон і фенікс. Тепер Пертская монетний двір фокусується на найважливішій тварині в китайському суспільстві: драконі. Ця красива срібна монета з обмеженим тиражем від монетного двору Перта прикрашена китайським тематичним дизайном в честь дракона, божественного міфічної істоти. У китайській культурі дракон шанується як божественно міфічна істота, що втілює силу, багатство і успіх. Дракони часто зображуються в гонитві за палаючої перлиною, метафорою мудрості і просвітління, яка часто зображується закрученою крізь туман, дим і тіні. Обмежений тираж 50000 монет по всьому світу. Містить 1 унцію .999 чистого срібла.
  2200 грн 2000 грн
   Зображення Серія кораблів Австралії "Батавія - Batavia" 31.1 грам 2019р.

  Серія кораблів Австралії "Батавія - Batavia" 31.1 грам 2019р.

  Монетний двір Royal Australian Mint представив абсолютно нову серію на тему австралійських корабельних аварій. Перша в світі монета - Batavia, трикутної форми, відкриває серію Australian Shipwrecks. Батавия - галеон Голландської Ост-Індської компанії. Був побудований в 1628 році на судноверфі в Амстердамі. Зазнав аварію корабель під час свого першого рейсу.
  2400 грн 1400 грн
   Зображення Срібна монета "Подвійний Піксіу" Австралія 2020 31.1 грам

  Срібна монета "Подвійний Піксіу" Австралія 2020 31.1 грам

  Срібна монета "Подвійний Піксіу" випущена в рамках серії "Леви хранителі" в 2020 році. Пікс - це міфічна істота з головою дракона і тілом лева. Вважається, що стародавній китайський символ удачі, щастя і багатства, Pixiu має ненаситний апетит до золота, срібла і коштовних каменів, що дає йому містичні сили, здатні витягувати багатство з усіх боків. Піксіу, також відомий як імператорський лев-хранитель, є поширеним символом давньокитайського мистецтва і архітектури, де він традиційно представлений парами.
  2400 грн