Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібний "Подвійний дракон" 31,1 грам, Австралія 2019

  В останніх випусках Пертский монетний двір об'єднав дракона з іншими міфічними тваринами, критичними для китайської культури. До них відносяться монети, на яких зображені дракон і тигр, що оточують перлину, а також дракон і фенікс. Тепер Пертская монетний двір фокусується на найважливішій тварині в китайському суспільстві: драконі. Ця красива срібна монета з обмеженим тиражем від монетного двору Перта прикрашена китайським тематичним дизайном в честь дракона, божественного міфічної істоти. У китайській культурі дракон шанується як божественно міфічна істота, що втілює силу, багатство і успіх. Дракони часто зображуються в гонитві за палаючої перлиною, метафорою мудрості і просвітління, яка часто зображується закрученою крізь туман, дим і тіні. Обмежений тираж 50000 монет по всьому світу. Містить 1 унцію .999 чистого срібла.
  Доступність : 14 в наявності
  1050 грн
  i h

  Аверс: нове зображення Джоді Кларк Її Величності Королеви Єлизавети II, грошове найменування і дата 2019 року.

  На реверсі монети австралійських срібних подвійних драконів вагою 1 унція 2019 роки ви знайдете двох драконів навколо зовнішніх країв поля дизайну, які оточують один одного і дивляться всередину на палаючу перлину. Сама перлина є нескінченною мудрістю, і прагнення до неї також представляє прагнення до знань.

  Характеристики
  Номінал 1
  Состояние Превосходная
  Происхождение Австралия и Океания
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Проба 999
  Діаметр 40,60 мм
  Країна Австралия
  Рік випуску 2019
  Разом з цим також купують
   Зображення Кишеньковий альбом на 192 монеты Арт. 1008

  Кишеньковий альбом на 192 монеты Арт. 1008

  Елегантний кишеньковий альбом на 192 монети
  210 грн
   Зображення Срібна монета "Дерево життя" 31,1 грам, 2019

  Срібна монета "Дерево життя" 31,1 грам, 2019

  Древо життя в тому чи іншому вигляді зустрічається в різних культурах, які не були пов'язані між собою спочатку. Назв цього символу дано безліч - Світове Древо, Стіл Миру і багато інших. Його коріння, гілки та стовбур взаємозалежні і пов'язані між собою. Іноді древо життя зображують з плодами або квітами на гілках.
  780 грн
   Зображення Райський птах срібло 2019 (Bird of Paradise) 1 oz

  Райський птах срібло 2019 (Bird of Paradise) 1 oz

  Райський птах Манукодія - це друга монета в серії "Райські птахи".
  900 грн