Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібний раунд 1 унція - Джон Уік (John Wick® 1 oz Silver Continental Coin)

  APMEX у співпраці з медіакомпанією Lionsgate випустили ексклюзивну серію монет з обмеженим тиражем в стилі валюти, описаної в сазі про Джона Уіка. У таємному злочинному світі товари і послуги купуються не з використанням традиційної валюти або кредитних карт, а з використанням золотих і срібних монет, призначених виключно для закритого співтовариства. Монети відіграють важливу роль в фільмі, дозволяючи Джону Уіку купувати все - від вогнепальної зброї до чистого костюма.
  Доступність : 9 в наявності
  840 грн
  i h

  Основні моменти:

  Містить 1 унцію .999 чистого срібла.

  Серія APMEXclusive® в партнерстві з Lionsgate.

  Аверс: зображений крокуючий лев на тлі великого щита. Написи «EnsCausaSui» і «MMI» розташовані зверху і знизу.

  Реверс: зображено жінку з зав'язаними очима, що тримає меч і щит в одній руці, букет листя в інший. Зверху латинська фраза «Ex Unitae Vires».

  Характеристики
  Номінал 1
  Країна США
  Проба 999
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Діаметр 39 мм
  Рік випуску Будь-який
  Разом з цим також купують
   Зображення Серія Звірі Королеви Срібло Білий Лев Мортімера 62,2 грам, VIII / X The White Lion of Mortimer, Великобританія 2020

  Серія Звірі Королеви Срібло Білий Лев Мортімера 62,2 грам, VIII / X The White Lion of Mortimer, Великобританія 2020

  У восьмому випуску серії «Звір королеви» зображений Білий лев Мортімера, ознаменований 2 унциями срібла 9999 проби. Серія отримала назву The Queen`s Beasts, і сама її концепція покликана продемонструвати міць і багатовікову історію англійської монархії: для оформлення монет використані зображення геральдичних звірів, в різні століття з'являлися на гербах монархії. На коронації Її Величності Королеви десять геральдичних звірів стояли на сторожі. Звірі Королеви, виліплені Джеймсом Вудфорд Р.А. для церемонії коронації, проведеної в Вестмінстерському абатстві в 1953 році. Геральдичні істоти символізували різні нитки королівської родоводу.
  1800 грн