Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Срібний раунд " Дракон " Лицар долі - 2 унції

  Серія монет «Лицар долі - Destiny Knight» з гордістю представляє другу монету в серії «Дракон-The Dragon». Монета присвячена шотландським лицарям, загиблим у війні проти іспанців в 1588 році. Девіз раунду - «Доля - це не випадковість, а питання вибору». Дракон символізує нашу щоденну і вічну внутрішню боротьбу. Дракон витриманий, урівноважений, і він пахне вашим страхом. Дракон вчить нас залишатися стійкими, непохитними і ніколи не здаватися.
  Доступність : Немає в наявності
  3900 грн
  i h

  Основні моменти:

  Містить 2 унції .999 чистого срібла.

  Обмежений тираж 10 000.

  Країна – США.

  Реверс: зображує жорстокого і грізного дракона, оточеного хитромудрим орнаментом. Внизу гасло дракона: «Vincit Que Se Vincit», що означає «Виграє той, хто виграє».

  На аверсі: зображено лицаря клану Маклан з Шотландії, який прагне помсти клану Маклінів, що встав на сторону іспанської армади і розорив шотландські землі навколо затоки Тоберморі.

  Характеристики
  Матеріал срібло
  Вага 62.2 г
  Рік випуску Будь-який
  Країна США
  Разом з цим також купують
   Зображення 1$ доллар США (Морган) (1878-1921) Morgan Dollars

  1$ доллар США (Морган) (1878-1921) Morgan Dollars

  «Морганових долар» (англ. Morgan Dollar) - срібна монета США номіналом в 1 долар, що випускалася з 1878 по 1904 рік і в 1921 році. Монета отримала назву на честь медальера Джорджа Т. Моргана, який розробив її зовнішній вигляд і чия монограма поміщена на аверсі монети в нижній частині зображення голови Свободи. Монета випускалася з металу 900 проби і містила 24,057 грам чистого срібла. Цей тип долара вважається класичною нумізматичної ілюстрацією американських ідеалів свободи і незалежності.
  1800 грн