Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібний раунд "Єдиноріг - Unicorn" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Серія монет випущена монетним двором Intaglio mint США. Назва серії "Криптозоологія" - це цілком реальна, але невизнана офіційними вченими наука, яка вивчає міфологічних істот і тварин, про яких немає точних даних, що вони існують насправді або ті, які були, але вже вимерли, винищені, словом повністю зникли . Єдиноріг - дуже популярна казкова істота, тому слідом за карбуванням єдинорога, як геральдичного звіра на монетах Звірі королеви Великобританії, американці підхопили естафету і викарбували свого єдинорога на раундах з колекції Криптозоологія.
  Доступність : 1 в наявності
  990 грн
  i h

  Аверс: стандартний для всієї продукції цього типу від Intaglio mint. У центрі знаходиться логотип і назва монетного двору з високим рельєфом на тлі радіальних ліній, оточений обідком з текстурою типу апельсинової кірки з написом 1 тройська унція вище і .999 срібла нижче на текстурованому тлі і по 5 точок з кожного боку.

  Реверс: вздовж верхнього обода монети написано півколом назву THE UNICORN. За назвою на гладкому тлі зображений гірський ландшафт і дерева, на тлі яких  Єдиноріг. На раунді - це кінь з крученим рогом, бородою, що розвівається гривою і хвостом стоїть на задніх ногах, вигнувшись назад, в грайливій, досить елегантній позі.

  Характеристики
  Проба 999
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Рік випуску Будь-який
  Країна США
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібний раунд "Джекалоп - Jackalope" серія криптозоологія 31.1 грам

  Срібний раунд "Джекалоп - Jackalope" серія криптозоологія 31.1 грам

  Серія монет випущена монетним двором Intaglio mint США. Назва серії "Криптозоологія" - це цілком реальна, але невизнана офіційними вченими наука, яка вивчає міфологічних істот і тварин, про яких немає точних даних, що вони існують насправді або ті, які були, але вже вимерли, винищені, словом повністю зникли . Джакалоп або Джекалоп - це міфічна тварина, дуже милий кролик або заєць з рогами антилопи, від чого і пішла назва. Перша згадка зайця c рогами в європейській літературі зустрічається в казках братів Грімм. Вікіпедія повідомляє, що в музеї Мюнхена є опудало джекалопа. Ці істоти вважаються неіснуючими (химерами) або вимерлими, хоча періодично з'являються чутки про те, що хтось їх іноді бачить на американському Заході.
  900 грн