Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібний раунд "Лох Неське чудовисько - Loch Ness Monster" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Серія монет випущена монетним двором Intaglio mint США. Назва серії "Криптозоологія" - це цілком реальна, але невизнана офіційними вченими наука, яка вивчає міфологічних істот і тварин, про яких немає точних даних, що вони існують насправді або ті, які були, але вже вимерли, винищені, словом повністю зникли. Лох Неське чудовисько або «Нессі», як ласкаво називають істоту місцеві жителі - персонаж з шотландського фольклору, де воно зустрічається починаючи з 7-го століття. Істота живе в Лох-Несс на Шотландському нагір'ї, звідки і отримало свою назву. Лох Неське чудовисько описують, як велику тварину з довгою шиєю і одним або декількома горбами, які виступають з води. Схоже, що Нессі - істота досить стара, навіть древня, це мабуть мутація або нащадок якогось доісторичного ящера, який дивом вижив в цьому озері.
  Доступність : 5 в наявності
  900 грн
  i h

  Аверс: стандартний для всієї продукції цього типу від Intaglio mint. У центрі знаходиться логотип і назва монетного двору з високим рельєфом на тлі радіальних ліній, оточений обідком з текстурою типу апельсинової кірки з написом 1 тройська унція вище і .999 срібла нижче на текстурованому тлі і по 5 точок з кожного боку.

  Реверс: вздовж верхнього обода монети написано півколом назву - Loch Ness Monster. Під назвою рельєфне зображення Лох-Неського монстра в повну величину (над і під водою), на задньому плані зображені околиці озера.

  Характеристики
  Проба 999
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Рік випуску Будь-який
  Країна США