Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібний раунд "Мирний долар США", "PEACE DOLLAR" 31,1 грам

  Цей срібний раунд віддає шану оригінальним монетам, які карбувалися з 1921 по 1928 рік, а потім у 1934-1935 та 1964 роках. Мирний долар - срібна монета США номіналом в 1 долар. Спочатку планувалося викарбувати пам'ятну монету на честь закінчення Першої світової війни. Своєю назвою зобов'язана слову «PEACE» в нижній частині реверса.
  Доступність : 1 в наявності
  Стара ціна : 2800 грн
  2000 грн
  i h

  У 1918 році американська асоціація нумізматів звернулася з листом, що закликає випустити пам'ятну монету на честь закінчення Першої світової війни. Був оголошений конкурс, в якому взяло участь 9 осіб. В результаті Антоніо де Франчіскі було доручено створити зображення майбутньої монети.

  Аверс:
  На аверсі Антоніо де Франчіска зобразив Свободу. В якості моделі для зображення він використовував свою дружину Терезу. Вгорі знаходиться надпис «LIBERTY», внизу надпис «IN GOD WE TRUST».

  Реверс:
  Спочатку Антоніо де Франчіска планував помістити на реверсі білоголового орлана - геральдичний символ США, який тримає в пазурах розламаний меч. Однак таке зображення могло символізувати також і поразки. У зв'язку з цим гравер Морган замінив меч на оливкову гілку, яка сама по собі символізує мир. Орел сидить на скелі, на якій знаходиться надпис «PEACE». Завдяки їй, монета отримала свою назву «мирного долара».

  Характеристики
  Країна – виробник товаруСША
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага31.1 г