Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібний раунд "Русалка - Mermaid" серія Криптозоологія 31.1 грам

  Серія монет випущена монетним двором Intaglio mint США. Назва серії "Криптозоологія" - це цілком реальна, але невизнана офіційними вченими наука, яка вивчає міфологічних істот і тварин, про яких немає точних даних, що вони існують насправді або ті, які були, але вже вимерли, винищені, словом повністю зникли. Оскільки більша частина нашої планети покрита водою, не дивно, що сотні років тому океани, як вважали, були заповнені багатьма таємничими істотами, русалками і зміями, які є найпопулярнішими в фольклорі. Русалки, звичайно є морською версією напівлюдини, напівтварини, які захопили уяву століть і з'являються в фольклорі багатьох культур по всьому світу.
  Доступність : 2 в наявності
  1500 грн
  i h

  Аверс: стандартний для всієї продукції цього типу від Intaglio mint. У центрі знаходиться логотип і назва монетного двору з високим рельєфом на тлі радіальних ліній, оточений обідком з текстурою типу апельсинової кірки з написом 1 тройська унція вище і .999 срібла нижче на текстурованому тлі і по 5 точок з кожного боку.

  Реверс: підводне зображення Русалки по центру, з двома додатковими Русалками зліва і справа, з кораблем на задньому плані і шаром черепів і частин корабля на передньому плані. Напис The Mermaid по верхній окружності.

  Характеристики
  Проба 999
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Рік випуску Будь-який
  Країна США