Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібний раунд "Зберігай спокій і будь рабом" 31.1 грам

  Срібний раунд "Зберігай спокій і будь рабом" вагою 1 унцію входить в популярну серію "Silver Bullet Silver Shield" монетного двору MiniMintage, викарбуваний зі срібла 999 проби.
  Доступність : 1 в наявності
  900 грн
  i h

  На монеті зображена "Королева рабів" з короною з написом «OBEY» і трьома символами. Перший символ - квітка маку, що символізує багаторічну опіумних війн англійців проти Китаю. Другим символом є герб Ротшильдів, що вперше з'явився на медальйоні Боргу і Смерті, і він символізує банківську влада, що захопила владу у королівської сім'ї задовго до народження королеви. Останній символ - Око Провидіння, суперечливий символ, який, як вважають деякі, є хитрість, яка змушує нас саморегулюватися через постійний страх, що за нами спостерігає вищою владою. Цей символ зазвичай асоціюється з масонством і зустрічається в Сполучених Штатах на купюрі один долар.

  На реверсі зображена класична срібна куля з срібним щитком з написами «Свідоме рішення проблем колективізму» і «Слухай всіх. Йди ні за ким ». Срібний щит оточений 47 срібними кулями, що представляють атомний номер срібла.

  Характеристики
  Проба 999
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Країна США