Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібний талер "До народження дитини" 29 грам 2021 р.

  Срібна пам'ятна медаль Чеського монетного двору до народження дитини поєднує дві історичні чеські традиції - звичай дарувати новонародженій дитині гроші з дорогоцінного металу на удачу та історичну карбування так званих талерів. Чи знаєте ви, що талери поширилися з Чехії на весь світ? Граф Шлік почав карбувати їх у Яхимові в 16 столітті. Оскільки Чехія була багата на срібло, їй довелося замінити золоті монети, для карбування яких у Європі не вистачало дорогоцінного металу. Назви багатьох інших монет і валют, включаючи всесвітньо відомі долари, згодом були отримані від назви талер. В історії талери використовувалися насамперед у комерційних цілях, але також відігравали репрезентативну роль. Це виконує талер і донині - талер до народження дитини поєднує матеріальну цінність художньо обробленого чистого металу з особистою цінністю дитини, що додатково доповнюється вигравіруваною посвятою.
  Доступність : 1 в наявності
  3600 грн
  i h

   Лицьова сторона присвячена парі милих немовлят, доповнена маленьким сердечком та написом THALER TO THE BIRTH OF A CHILD 2021. 
  По всьому периметру зворотного боку ви знайдете намистинки, на яких написані знаки зодіаку. Цей рельєф визначає простір для гравірування тексту, який може мати форму особистого повідомлення, імені, дати народження, ... - уяві немає меж. Максимальний діапазон вигравіруваного тексту обмежений 4 рядками по 15 символів, включаючи пробіли. Кожен талер зберігається в елегантній подарунковій упаковці, в якій також можна надати рукописні посвяти, а також інформацію про дитину або її фотографії.

  Характеристики
  Матеріалсрібло
  Вага29
  Проба999
  ПоходженняЄвропа
  СтанЧудова
  Країна – виробник товаруЧехія
  Діаметр40 мм
  Якістьпруф
  Рік випуску2021