Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібний злиток 1000 грам

  На сьогоднішній день срібний злиток - це не тільки сировина для майбутніх прикрас, але і самостійне вигідне інвестування. Його можна купити, продати, використовувати як заставу, передати у спадок. Це також відмінний спосіб заощадження, захищений від інфляції. Крім того, дорогоцінний метал може бути цінним подарунком на знаменну дату.
  Доступність : 20 в наявності
  36800 грн
  i h
  Характеристики
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага1000 г
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібний "Подвійний дракон" 31,1 грам, Австралія

  Срібний "Подвійний дракон" 31,1 грам, Австралія

  В останніх випусках Пертский монетний двір об'єднав дракона з іншими міфічними тваринами, критичними для китайської культури. До них відносяться монети, на яких зображені дракон і тигр, що оточують перлину, а також дракон і фенікс. Тепер Пертская монетний двір фокусується на найважливішій тварині в китайському суспільстві: драконі. Ця красива срібна монета з обмеженим тиражем від монетного двору Перта прикрашена китайським тематичним дизайном в честь дракона, божественного міфічної істоти. У китайській культурі дракон шанується як божественно міфічна істота, що втілює силу, багатство і успіх. Дракони часто зображуються в гонитві за палаючої перлиною, метафорою мудрості і просвітління, яка часто зображується закрученою крізь туман, дим і тіні. Обмежений тираж 50000 монет по всьому світу. Містить 1 унцію .999 чистого срібла.
  3000 грн
   Зображення Срібна монета "Корабельна аварія Zeewijk" 31,1 грам 2021 р. Австралія

  Срібна монета "Корабельна аварія Zeewijk" 31,1 грам 2021 р. Австралія

  На цій унікальній монеті трикутної форми зображено Зевейк, один із затонувших кораблів Австралії, в 1 унції срібла .999 проби. У цьому випуску доступний обмежений тираж 20 000 монет. Кожна монета постачається в індивідуальній упаковці та унікальній трикутній захисній капсулі. Містить 1 унцію чистого срібла .999.
  2000 грн
   Зображення Срібна монета "Хай живе Людство - Vivat Humanitas" 31.1 грам 2020 р Токелау

  Срібна монета "Хай живе Людство - Vivat Humanitas" 31.1 грам 2020 р Токелау

  «Vivat Humanitas» перекладається як «хай живе людство (або людяність)» на ній зображені символи досягнень різних цивілізацій людства. Перша монета в серії присвячена писемності. Опис монети на сайті виробника: «« Ви не повинні втрачати віру в людство. Людство - це океан, якщо кілька крапель океану забруднені, океан не стане брудним ». - Махатма Ганді Серія Vivat Humanitas вказує на ідею гуманності, яка продовжує розвиватися і забезпечує вражаючі досягнення, незважаючи на всі конфлікти і розбіжності людей. Системи письма розвивалися в різних людських цивілізаціях. Спілкування в письмовій формі є однією з головних віх в розвитку людини, яка зробила людство унікальним ».
  2000 грн