Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Срібний злиток "рік Змії" 31,1 грам PAMP

  PAMP має хорошу репутацію, коли мова йде про продукти найвищої якості з хитромудрим і унікальним дизайном і тематикою. Представляємо ще один чудовий обмежений випуск продукту на тему китайського зодіаку від швейцарської компанії PAMP - срібний злиток PAMP Suisse Year of the Snake Silver вагою в 1 унцію. Змії є символ розуму і мудрості. Народжені в рік Змії вважаються дуже інтелектуальними, інтуїтивними, загадковими і великими мислителями з хорошими комунікативними навичками. Срібні злитки вагою в 1 унцію компактні, а детальний витончений дизайн в цьому просторі привертає увагу.
  Доступність : 3 в наявності
  990 грн
  i h

  На аверсі злитка є детальний декоративний малюнок змії, що звивається по бамбуковій колоні з головкою на верхньому кінці колони, на якій зображений китайський ієрогліф, що позначає Змію. Плями і луска на змії, а також виступи на бамбукових стовпах були детально опрацьовані, а майстерність бездоганна.

  На реверсі зображений вид ззаду на передню конструкцію, щоб зберегти безперервність дизайну: хвіст змії знаходиться на нижньому кінці бамбуковій колони, а голову лише трохи видно за верхнім кінцем бамбукової колони. На стійці розташовані деталі злитку, такі як логотип PAMP Suisse, вага, вміст, чистота.

  розміри 27мм. х 47мм.

  Характеристики
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага31.1 г
  Размер27 мм. х 47 мм.
  КраїнаШвейцария