Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  США 1 долар 2008, 6 президент Джон Квінсі Адамс (1825-1829), "Серія Президентів"

  Джон Квінсі Адамс (англ. John Quincy Adams, 11 липня 1767 року Брейнтрі, провінція Массачусетс-Бей - 28 лютий 1848 року, Вашингтон) - 6-й Президент США (1825-1829), старший син другого президента США Джона Адамса. Офіційний посланник США в Росії (1809-1814)
  Доступність : 5 в наявності
  135 грн
  i h

  Програма однодоларових президентських монет - серія монет США номіналом в один долар з портретами всіх нині покійних американських президентів на аверсі.
  Програма стартувала 1 січня 2007 року. Щорічно один раз в три місяці в рамках програми випускається одна монета, програма закінчує влітку 2016 року, остання (сороковий) монета присвячується Р. Рейгану.
  Згідно з актом, для того щоб вийшла монета із зображенням відповідного президента, повинно пройти не менше двох років з дня його смерті. Серія закінчиться, коли буде випущена монета з останнім померлим президентом США.
  Якщо настане черга монети президента, який живий чи помер менш ніж за два роки до цього, то даний президент пропускається, і випускається монета на честь наступного президента по черзі, якого немає в живих як мінімум два роки. Після закінчення програми для продовження карбування монет із зображеннями наступних президентів буде потрібно вже інша постанова Конгресу.
  З огляду на, що Джиммі Картер був живий в 2016 році, то він був пропущений, і була випущена монета на честь Рональда Рейгана. Якщо всі нині живуть президенти будуть живі протягом двох років після монети Рональда Рейгана, то його монета стане завершальною в програмі. У зв'язку з кончиною 41-го президента США Джоджа Буша-старшого, випуск чергової пам'ятної монети очікується не раніше 2020 року.

  Характеристики
  Номінал1 $
  КраїнаСША
  Матеріалмідно-нікелевий сплав
  Вага8.00 г
  Рік випуску2008
  Типпамятна
  Якістьанциркулейтед