Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Сувенірна монета "Новосілля"

  Ця монета продовжує серію " Слов'янські сімейні традиції" , розпочату в 2006 році монетою "Весілля" як результат спільної праці Монетного двору Польщі та Національного банку Білорусі.
  Доступність : Немає в наявності
  1500 грн
  i h

  Аверс монети містить державний герб Республіки Білорусь , а також зображення кота , що стоїть на напівкруглі декоративної композиції ( уособлення землі-годувальниці ) з символами сонця і домашнього вогнища - знака родини. Під ними вказані рік карбування , проба срібла і номінал . У верхній частині напис «БелТА БЕЛАРУСЬ».

  На реверсі розміщено напис «НАВАСЕЛЛЕ» і фрагмент стіни з вікном , верхня частина якого прикрашена композицією орнаментів -символів , пов'язаних з атрибутами новосілля . Розчинені віконниці і фіранки свідчать про домашній затишок і гостинність . Кольором в центрі реверса монети виділено зображення ключа , що символізує відкриття будинку . Подарункова упаковка монети у вигляді вікна , на якому примостився кіт , містить всередині листівку з віршованими побажаннями українською мовою і місцем для Ваших власних вітань.

  Характеристики
  Номінал 20 х 4
  Матеріал срібло
  Вага 33.63 г
  Тематика -
  Якість пруф
  Дата Випуску 01.01.2008
  Діаметр 38,61 мм
  Рік випуску 2008