Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Телець

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Пам'ятна монета "Телець"

  Пам'ятна монета "Телець"

  20100
  Присвячена одному із дванадцяти сузір`їв зодіаку.
  1800 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Телець"

  Пам'ятна монета "Телець"

  Присвячена одному із сузір`їв зодіаку.
  4500 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Телятко" Телець

  Пам'ятна монета "Телятко" Телець

  20243
  Присвячена дітям, які народилися під сузір`ям Тельця.
  750 грн
   Зображення Срібна монета ТЕЛЕЦЬ 2009 серії «Знаки Зодіака- Білорусь»

  Срібна монета ТЕЛЕЦЬ 2009 серії «Знаки Зодіака- Білорусь»

  Срібна серія монет «Знаки Зодіаку» випущена Національним банком Республіки Білорусь. В колекції представлені 12 монет, що виготовлені з використанням технології оксидування, яка витримана в східному стилі. Всі монети серії прикрашені кольоровими цирконами.
  2400 грн
   Зображення Телець - срібна монета з позолоченим елементом, Білорусь

  Телець - срібна монета з позолоченим елементом, Білорусь

  Монета має форму кола, з лицьового та зворотного боків - виступаючий кант по колу. Бічна поверхня монети гладка.
  3600 грн 3000 грн
   Зображення Срібна монета "Квітень - Чарівний календар щастя"

  Срібна монета "Квітень - Чарівний календар щастя"

  Срібна монета "Квітень" - випущена в рамках серії Чарівний календар щастя, яка присвячена чарівному місячно-сонячним календарю.Каждая монета серії зображує точне положення Сонця на горизонті в кожному місяці, відображаючи це невеликими відмінностями в розташуванні каменю. Колір циркону щомісяця різний. Нижня частина монети прикрашена корінням, символом Землі під впливом сонячного випромінювання. Щомісяця коріння різні - це демонстрація змін в усі пори року, починаючи з ранньої весни в березні і закінчуючи суворою зимою в січні. Монета в оригінальній капсулі і футлярі, з сертифікатом.
  2100 грн
   Зображення Срібна монета "Філігранна перлина" Фіджі 2012 20 грам

  Срібна монета "Філігранна перлина" Фіджі 2012 20 грам

  Срібна монета "Філігранна перлина" з кристалом SWAROVSKI ZIRCONIA Pure Brilliance Cut 32/24 ніжно-блакитного кольору. Монета викарбувана у вигляді квітки з кристалом в центрі на місці маточки в обрамленні складної композиції з філігранно вигравіруваних пелюсток. Монета в оригінальній капсулі і футлярі, з сертифікатом.
  1800 грн
   Зображення Білорусь 1 рубль 2009, Телець - Серія "Знаки зодіаку"

  Білорусь 1 рубль 2009, Телець - Серія "Знаки зодіаку"

  Зодіакальні монети банку Білорусі. Чудовий подарунок на день народження або ювілей. У 2009 році банк Республіки Білорусь випустив незвичайний набір монет, присвячений знакам зодіаку. Монети дуже оригінального малюнка. Одні з найкрасивіших і незвичайних зодіакальних монет. Зодіакальна серія Білорусі була випущена в трьох металах: мідно-никільового сплав, срібло і золото. При цьому навіть версія з недорогоцінних металів викарбувана з якістю "діамант-анциркулейтед", тобто найвищу якість карбування з глянцевими поверхнями, яке використовується тільки для карбування монет з дорогоцінних металів. Аверс: у центрі в обрамленні кола, що складається з 12 символів знаків зодіаку, - зображення Сонця і Місяця, під ним - астрологічний знак иего назву латинською мовою і на білоруській мові; вгорі - рельєфне зображення Державного герба Республіки Білорусь; внизу зліва - рік карбування; по колу написи: вгорі - РЕСПУБЛІКА БІЛОРУСЬ; унизу номінал - 1 РУБЕЛЬ (на мідно-нікелевої). Реверс: у центрі - стилізоване зображення обраного знака зодіаку в обрамленні того чи іншого орнаменту.
  600 грн
   Зображення Білорусь 1 рубль 2014 року, Телець - Серія "Знаки зодіаку"

  Білорусь 1 рубль 2014 року, Телець - Серія "Знаки зодіаку"

  Зодіакальні монети банку Білорусі. Чудовий подарунок на день народження або ювілей. У 2014-2015 роках банк Республіки Білорусь випустив незвичайний набір монет, присвячений знакам зодіаку. Монети дуже оригінального малюнка, Патинована. Одні з найкрасивіших і незвичайних зодіакальних монет. На аверсі монети знаходиться рельєфне зображення Державного герба Республіки Білорусь, а також напис: БелТА БІЛОРУСЬ; в центральній частині монети розташовується зображення Сонця, Місяця і зірок; в нижній частині - номінал монети "1 РУБЕЛЬ" і рік випуску. На реверсі монети знаходиться стилізоване зображення обраного знака зодіаку, праворуч розташовується напис знака зодіаку; у верхній частині реверса знаходиться символ сузір'я.
  900 грн
  Filters Close
  Мін: 600 грн Макс: 4500 грн
  ₽600 ₽4500